Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Loft Concrete Ivory White 40x60 - Panele imitujące beton

(kod: 16161) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
58 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 16161

Kluczowe parametry:

Wykończenie surowe
Szerokość [cm] 40
Grubość [cm] 1,8
Wysokość [cm] 60
Materiał beton lub (i) gips

Opis produktu

Imitacja betonu to wygodne rozwiązanie, które wykorzystać można w każdym wnętrzu. Plyty marki Loft Design System z kolekcji Concrete to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego betonu. Panele te są o wiele lepsze, w związku z czym dają większe możliwości aranżacyjne będąc zarazem wygodnymi do montażu. Produkty marki Loft Design System cechują się niebywałą trwałością oraz doskonałą prezencją.

Loft Design System kolekcja Concrete

Panel Ivory White 40x60 cm jest idealnym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przestrzeniach publicznych. Panel gipsowy imitujący beton zastosować można zarówno w salonie, jak i w sypialni czy korytarzu. Niezależnie czy zdecydujemy się pokryć nim całą ścianę, czy jedynie jej fragment, dekoracja ta doda naszemu mieszkaniu stylu i elegancji. Precyzja wykonania paneli, dbałość o wysoką jakość produktu i nadzór na każdym etapie produkcji, gwarantują dużą wytrzymałość produktu i jego unikalną prezencję.

Wszystkie materiały, jakie wykorzystane zostały do stworzenia dekoracji ściennych marki Loft Design System to wysokiej jakości komponenty gwarantujące bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, zwierząt jak i środowiska. Panele ścienne przeznaczone są do montazu tylko we wnętrzach. Wykorzystać można je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, jednak bez bezpośredniego kontaktu z wodą. 

Panele sprzedawane są w stanie surowym – są gotowe do bezpośredniego montażu. Płyty imitujące beton dostępne są w 3 rozmiarach oraz w 3 wariantach kolorystycznych.

Kolory paneli z kolekcji Concrete

Dodatkowo, do paneli dodać można wykończenia dekoracyjne wykonane ze stali nierdzewnej – dostępne w 2 wariantach: Hollow oraz Plain. Oba warianty są opcjonalne. W wariancie Hollow do każdej płytki można dokupić tylko po 4 elementy, a w wariancie Plain umożliwiamy dobieranie ilości dekoracji według uznania.

Element dekoracyjny Plain Concrete LoftDekoracje Loft Concrete Hollow 40x60

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Loft Concrete 40x60

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 40 cm*
  • Grubość: 1,8 cm
  • Waga panela: 6 kg
  • Pole powierzchni: 0,24 m2
  • Użycie na 1 m2: 4,17 szt
  • Cena za 1 m2: 229,98 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wykończenie surowe
Szerokość [cm] 40
Grubość [cm] 1,8
Wysokość [cm] 60
Materiał beton lub (i) gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja.

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×