Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Loft Concrete Stone Grey 40x60 - Panele imitujące beton

(kod: 16155) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
70 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 16155

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 40
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,8
Materiał beton lub (i) gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Płyty imitujące beton wykonane z gipsu to ciekawe rozwiązanie aranżacyjne - beton to jeden z najmocniejszych trendów aranżacyjnch w projektowaniu wnętrz w ostatnich latach. Imitacje gipsowe to doskonała alternatywa dla klasycznych płyt wykonanych z betonu - są o wiele lżejsze a w związku z tym łatwiejsze podczas montażu. Polska marka Loft Design System oferuje najwyższej jakości okładziny ścienne charakteryzujące się wysoką wytrzymałością oraz trwałością.

Loft Design System imitacja betonu

Panel Stone Grey 40x60 cm jest idealnym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przestrzeniach publicznych. Panel gipsowy imitujący beton zastosować można zarówno w salonie, jak i w sypialni czy korytarzu. Niezależnie czy zdecydujemy się pokryć nim całą ścianę, czy jedynie jej fragment, dekoracja ta doda naszemu mieszkaniu stylu i elegancji. Precyzja wykonania paneli, dbałość o wysoką jakość produktu i nadzór na każdym etapie produkcji, gwarantują dużą wytrzymałość produktu i jego unikalną prezencję.

Marka Loft Design System swoje okładziny ścienne wykonuje z najwyższej jakości surowców, które są w 100% naturalne i przyjazne dla środowiska. Panele przeznaczone są do montażu tylko we wnętrzach. Dekoracja nie może mieć bezpośredniego kontaktu z wodą, jednak umieszczona może być w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (jak np. łazienka).

Panele sprzedawane są w stanie surowym – są gotowe do bezpośredniego montażu. Płyty imitujące beton dostępne są w 3 rozmiarach oraz w 3 wariantach kolorystycznych.

Kolorystyka Concrete Loft Design System

Dodatkowo, do paneli dodać można wykończenia dekoracyjne wykonane ze stali nierdzewnej – dostępne w 2 wariantach: Hollow oraz Plain. Oba warianty są opcjonalne. W wariancie Hollow do każdej płytki można dokupić tylko po 4 elementy, a w wariancie Plain umożliwiamy dobieranie ilości dekoracji według uznania.

Element dekoracyjny Plain Concrete Loft Design SystemDekoracja dla płyt z kolekcji Concrete - Hollow

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Loft Concrete 40x60 stone

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 40 cm*
  • Grubość: 1,8 cm
  • Waga panela: 6 kg
  • Pole powierzchni: 0,24 m2
  • Użycie na 1 m2: 4,17 szt
  • Cena za 1 m2: 276,30 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 40
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,8
Materiał beton lub (i) gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja.

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×