Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Loft Concrete Stone Grey 60x60 - Panele imitujące beton

(kod: 16154) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
95 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16154

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,8
Materiał beton lub (i) gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Imitacja betonu wykonana z gipsu to doskonała alternatywa dla prawdziwego betonu. Wnętrza, w których stworzyć chcemy nowoczesny, industrialny styl będą przestrzenią, w której sprawdzą się panele z kolekcji Concrete. Płyty imitujące beton marki Loft Design System są zarówno lżejsze jak i cieńsze niż klasyczny beton - jest to niewątpliwa zaleta podczas montażu a także planowaniu zastosowania płyt.

Loft Design System Logo marki

Panel Stone Grey 60x60 cm to rozwiązanie, które przypadnie każdemu do gustu. Płyty montowacćmożna zarówno w domowym zaciuszy, ale także w lokalach użytkowych oraz przestrzeni publicznej. Betonowa dekoracja w sypialni, salonie, korytarzu, biurze, hotelu czy też restauracji nada oryginalnego oraz niepowtarzalnego klimatu każdej przestrzeni. Dekoracja montowana może być zarówno na całej ścianie jak i tylko na jej fragmencie. Precyzja wykonania paneli, dbałość o wysoką jakość produktu i nadzór na każdym etapie produkcji, gwarantują dużą wytrzymałość produktu i jego unikalną prezencję.

Wszystkie materiały zastosowane podczas produkcji są w pełni naturalne. Gipsowe panele montować można we wnętrzach, również tych o podwyższonej wilgotności. Dekoracja nie może mieć bezpośredniego kontaktu z wodą.

Panele sprzedawane są w stanie surowym – są gotowe do bezpośredniego montażu. Płyty imitujące beton dostępne są w 3 rozmiarach oraz w 3 wariantach kolorystycznych.

Warianty kolorystyczne kolekcja Concrete

Dodatkowo, do paneli dodać można wykończenia dekoracyjne wykonane ze stali nierdzewnej – dostępne w 2 wariantach: Hollow oraz Plain. Oba warianty są opcjonalne. W wariancie Hollow do każdej płytki można dokupić tylko po 4 elementy, a w wariancie Plain umożliwiamy dobieranie ilości dekoracji według uznania.

Elementy dekoracyjne - PlainElementy dekoracyjne - Hollow

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Loft Concrete 60x60 - kolor Stone Grey

  • Szerokość: 60 cm*
  • Wysokość: 60 cm*
  • Grubość: 1,8 cm
  • Waga panela: 7 kg
  • Pole powierzchni: 0,36 m2
  • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
  • Cena za 1 m2: 251,17 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,8
Materiał beton lub (i) gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja.

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×