Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Mural Archetype - Loft Design System - Panele gipsowe 3D

(kod: 16152) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
6 456 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 322,77zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16152

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 240
Szerokość [cm] 342
Materiał gips

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D to wygodne rozwiązanie aranżacyjne do każdego wnętrza. Taka dekoracja ścienna sprawdzi się zarówno w lokalach użytkowych, przestrzeni publicznej a także w zaciszu domowym. Marka  Loft Design System oferuje najwyższej jakości dekoracje w różnych formach oraz kształtach - pozwoli to dopasować odpowiedni model do każdego pomieszczenia. Taka dekoracja pozwala stworzyć niepowtarzalne wnętrze.

Loft Design System kolekcja Mural

Panel gipsowy 3D model Archetype to gotowa kompozycja ścienna. Model ten to zawiły układ korytarzy przypominający labirynt. Innowacyjny design oraz projekt gwarantują doskonały efekt końcowy. Liczne różnice wysokości nadają głębię trójwymiarowości kompozycji.

Kolekcja Mural to nowość w ofercie marki Loft Design System. Kolekcja ta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów ceniących sobie produkt najwyższej jakości. Modele z kolekcji Mural sprawdzą się we wnętrzach posiadających dużo wolnej przestrzeni. Najwyższej klasy design oraz wzornictwo zapewniają doskonały efekt końcowy.

Komponenty wykorzystane do stworzenia paneli są w pełni naturalne oraz bezpieczne dla ludzi i środowiska. Panele gipsowe przeznaczone są do montazu we wnętrzach oraz w pomieszczeniach o dość wysokiej wilgotności, dekoracja nie powinna mieć jednak bezpośredniego kontaktu z wodą.

Aranżacja Paneli 3D Loft Mural Archetype

W opcji podstawowej dekoracja oferowana jest w stanie surowym - czyli jako surowy odlew gipsowy w białym kolorze. Po montażu na ścianie panele można malować na wybrany kolor - zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami - w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

 

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model Mural Archetype - wymiary

  • Szerokość kompozycji: 342 cm*
  • Wysokośćkompozycji: 240 cm*
  • Liczba paneli: 10szt
  • Pole powierzchni kompozycji: 8,21 m2
  • Cena za 1 m2: 748,84 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy kompozycji w wyżej podanych wymiarach składającej się z 10szt paneli.
 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 240
Szerokość [cm] 342
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×