Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Mural Illusion - Loft Design System - Panele gipsowe 3D

(kod: 16149) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
8 648 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 432,40zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 16149

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 240
Szerokość [cm] 480
Materiał gips
Wzór Fale

Opis produktu

Dekoracja ścienna 3D to wygodne rozwiązanie aranżacyjne do każdego wnętrza wniesie niepowtarzalny styl. Szeroki wybór różnego rodzaju form, kształtów pozwala dopasować panele do każdej aranżacji - zarówno klasycznej jak i nowoczesnej. Polska marka Loft Design System to gwarancja najwyższej jakości oraz pięknej prezencji produktu. Panele montowane mogą być w każdym wnętrzu - w zaciszu domowym, w lokalach użytkowych a także w przestrzeni publicznej.

Loft Design System Mural

Panel gipsowy 3D model Illusion to gotowa kompozycja naścienna. Liczne falowania zbiegające się w centralnej cześci kompozycji zapewniają elegancki i dynamiczny wygląd modelu. Kompozycja Illusion nada eleganckiego i wyszukanego charakteru każdemu wnętrzu.

Kolekcja Mural to nowość w ofercie marki Loft Design System. Kolekcja ta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów ceniących sobie produkt najwyższej jakości. Modele z kolekcji Mural sprawdzą się we wnętrzach posiadających dużo wolnej przestrzeni. Najwyższej klasy design oraz wzornictwo zapewniają doskonały efekt końcowy.

Marka Loft Design System podczas trzworzenia swoich produktóe korzysta z najwyższej jakości surowców - są one całkowicie naturalne, bezpieczne dla człowieka, zwierząt i środowiska. Panele gipsowe montować można tylko we wnętrzach (również tych o podwyższonej wilgotności, jednak bez bezpośredniego kontaktu z wodą).

Aranżacja wnętrza Paneli 3D Loft Mural Illusion

Panele oferowane są w podstawowej opcji jako surowy odlew gipsowy zachowany w odcieniach bieli. Dekoracje po zamontowaniu na ścianie malować można farbami ściennymi na preferowane kolory.  Zastosować można zarówno farby akrylowe, lateksowe jak i winylowe (panele należy uprzednio zagruntować). Polecana metoda malowania to metoda natryskowa - jednak panele można również malować za pomocą małego wałka bądź pędzla.

Istnieje możliwość zamówienia paneli z dodatkowymi wykończeniami - w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Panele 3D Loft Design System Mural Illusion

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model Mural Illusion- wymiary

  • Szerokość kompozycji: 480 cm*
  • Wysokośćkompozycji: 240 cm*
  • Wymiary panela: szerokość 80cm*, wysokość 120cm*
  • Liczba paneli: 12szt
  • Pole powierzchni kompozycji: 11,52 m2
  • Cena za 1 m2: 714,95 zł
  • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy kompozycji w wyżej podanych wymiarach składającej się z 12szt paneli.
 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 240
Szerokość [cm] 480
Materiał gips
Wzór Fale

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×