Łóżka dla dzieci samochody

sortuj:
 • Pokój dziecka urządzony z pomysłem to doskonała przestrzeń do nauki i rozrywki. Warto, by jak najbardziej odpowiadała zainteresowaniom malucha oraz pozwalała w pełni rozwijać jego pasje. Dlatego godne polecenia są specjalnie stylizowane meble. Z myślą o chłopcach powstają łóżka samochody. Są zabawne, efektowne i ich sam widok ucieszy dziecko. Ponadto to modele bezpieczne – nie trzeba się martwić o barierki, bo są one montowane z definicji, uwzględniając formę auta. Do wyboru różne formy samochodów – od sportowych aż po wozy strażackie. Jakie są inne zalety łóżek dla dzieci w formie samochodów?

  Łóżka dla dzieci samochody cieszą się coraz większą popularnością. Zdecydowanie dominują dynamiczne w formie auta sportowe, najczęściej w kolorze czerwonym. Warto jednak pamiętać, że barwa to w nadmiarze może być męcząca. Dlatego tak mocny element kolorystyczny jak łóżko auto dobrze jest nieco złagodzić bardziej stonowanymi dodatkami. Świetnie prezentują się też łóżka samochody niebieskie. Ten kolor uspokaja, a jednocześnie pobudza wyobraźnię.

  Dostępne są również łóżka dla dzieci auta rozsuwane. W praktyce wygląda to tak, że w szufladzie w „podwoziu” ukryte jest drugie miejsce do spania. To doskonały i efektowny sposób na maksymalne wykorzystanie miejsca, szczególnie jeśli pokój dzieli dwóch chłopców.

  Trzeba też zadbać o bezpieczeństwo dziecka. W tym celu lepiej unikać ostrych kantów i zakończeń, stawiając raczej na formy opływowe bądź obłożone miękkimi materiałami. Lakiery powinny posiadać odpowiednie atesty – wskazane są materiały antyalergiczne i ekologiczne. Dobrze również, by dziecko w jak najłatwiejszy sposób wchodziło do łóżka. Radosny sportowy design to jedno, ale zawsze powinien iść w parze z wygodą.

czytaj więcej
 • Solidne i trwałe łóżko Luiza będzie służyć Twojemu dziecku przez wiele lat. Wykonano je z najwyższej jakości drewna sosnowego, z możliwością wyboru koloru wybarwienia drewna.  Stosowane do malowania lakiery i bejce są bezpieczne dla dzieci. Na cenę kompletu składają się także dwie szuflady na pościel oraz komfortowy materac piankowy. Szuflady wysuwają się na...

  810 zł
 • Eleganckie i solidne łóżko Matylda zostało wykonane z najwyższej jakości sosnowego drewna z wieloma wariantami koloru wybarwienia łóżka. W komplecie znajdują się dwie szuflady na pościel oraz wygodny  materac piankowy o grubości 80 mm.  Przy produkcji mebli używane są wyłącznie bejce oraz lakiery ekologiczne. Na zagłówku łóżka znajduje się tapicerowana ekoskórą...

  825 zł