Łóżko dziecięce drewniane MOLI 180x80 białe + materac

(kod: 23875) Produkt wyprodukowany w Polsce
560 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 28,00zł

 • Wysyłka do 8 dni
 • kod: 23875

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materac Tak
Powierzchnia spania 180x80
Montaż samodzielny
Materiał drewno
Długość [cm] 185
Szerokość [cm] 85

Opis produktu

Łóżko MOLI 180x80 z materacem dla dzieci wykonane z drewna sosnowego najwyższej jakości. Zaokrąglone krawędzie i narożniki zapewniają bezpieczne użytkowanie dla dzieci, a solidne wykonanie gwarantuje nam produkt na długie lata. Na frontach łóżka widnieją wycięte wzory półksiężyca i gwiazd. To łóżko dla dzieci jest dodatkowo wyposażone w materac piankowy, co umożliwia użytkowanie od razu po otrzymaniu zamówienia.

Modny biały kolor jakim pomalowane jest łóżko znakomicie wkomponuje się w pokój dziecka. Łóżko malowane bezpiecznymi dla dzieci wodnymi farbami, spełniającymi wyśrubowane europejskie normy. Stelaż wytrzymuję obciążenia aż do 180 kg. To znakomicie oddaję wytrzymałość tego łóżka dziecięcego.

Wkład dołączonego materaca stanowi pianka T25 o wysokiej sprężystości, odpowiednio miękka i komfortowa. Charakteryzuje ją duża porowatość, większa średnica pęcherzyków powietrza co zapewnia dużą filtrację powietrza i odprowadzanie wilgoci oraz idealne ułożenie ciała na jego powierzchni, tak aby kręgosłup pozostawał optymalnie w linii prostej. Pokrowiec wykonany jest z dzianiny typu jersey oraz posiada wszyty zamek błyskawiczny co ułatwia rozbieranie materaca i jego pranie.

Istnieje możliwość wykorzystania własnych materacy. Grubość materaca jaki może być zastosowany w łóżeczku wynosi 7 - 16 cm.

Jedną z zalet łóżka z materacem MOLI jest stosowany w nich stelaż, który wykonany jest z drewnianych listew o wymiarach 7x1,8 cm połączonych specjalną taśmą, dzięki czemu maksymalne obciążenie łóżeczka wynosi aż ok. 180 kg, Łóżko dla dzieci MOLI 180x80 możemy dostosować do własnych potrzeb ponieważ barierki mogą być montowane z dowolnej strony.

 • maksymalne obciążenie łóżka wynosi ok 180 kg.
 • bejcowane i lakierowane 3-krotnie bezpiecznymi lakierami.
   

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

 • bejcowane i lakierowane 3-krotnie bezpiecznymi lakierami.
 • wymiar pod materac: 80x180 cm,
 • wysokość 69 cm / 69 cm (przód / tył)
 • szerokość całkowita 85 cm,
 • długość całkowita 185 cm,
 • grubość deski 22 mm
 • maksymalne obciążenie łóżka wynosi ok 190 kg.
 • barierki ochronne: długa oraz krótka (100 cm).

Kluczowe parametry:

Materac Tak
Powierzchnia spania 180x80
Montaż samodzielny
Materiał drewno
Długość [cm] 185
Szerokość [cm] 85

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesełka dziecięce drewniane używane

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×