Łóżko dziecięce Kevin 80x190

Łóżko dziecięce Kevin 80x190 Łóżeczko Kevin - Orzech
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 10062)
  • orzech
  • sosna
  • olcha
  • dąb
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dziecięcego łóżka Kevin, wykonanego z najwyższej jakości drewna sosnowego . Drewno dodatkowo zostało podwójnie polakierowane półmatowym lakierem ekologicznym metodą natryskową. Mebel wykona... pełny opis
629 zł
+ dostawa 49 zł
Kup na raty: 20 x 33,90zł
Wysyłka do 10 tygodni
kod: 10062
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dziecięcego łóżka Kevin, wykonanego z najwyższej jakości drewna sosnowego. Drewno dodatkowo zostało podwójnie polakierowane półmatowym lakierem ekologicznym metodą natryskową.

Mebel wykonany z solidnych desek o grubości 2cm, które gwarantują wytrzymałość i trwałość łóżka na wiele lat. Łóżko jest dostępne w 4 wariantach kolorystycznych drewna do wyboru: sosna, olcha, dąb i orzech.

Łóżko posiada stelaż pod materac wliczony w cenę. Za dodatkową opłatą widoczną w wariantach istnieje możliwość kupna łóżka z materacem piankowym i szufladą na pościel widocznymi na zdjęciu.

Inne modele materacy można znaleźć w ofercie materacy dla dzieci.

Wymiary:

szerokość: 84 cm
długość: 194 cm
wysokość od ziemi do dna łóżka: 23 cm
szerokość wewnętrzna łóżka: 80 cm
długość wewnętrzna łóżka: 190 cm

Wymiary materaca:
szerokość 80cm
wysokość 8cm
długość 190cm

Istnieje możliwość ściągniecia i wyprania zewnętrznego pokrowca na materac.

Wymiary szuflady:
szerokość 150cm
głębokość 54cm
grubość desek 2cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 190

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.