Łóżko dziecięce KAMI PLUS 180x80 sosna + materac

(kod: 23989) Produkt wyprodukowany w Polsce
500 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 25,00zł

 • Wysyłka do 8 dni
 • kod: 23989

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor sosna
Maksymalne obciążenie [kg] 190
Materac Tak
Materiał drewno
Montaż samodzielny
Powierzchnia spania 180x80
Długość [cm] 185
Szerokość [cm] 85

Opis produktu

Łóżko KAMI PLUS 180x80 z materacem wykonane z drewna sosnowego najwyższej jakości. Zaokrąglone krawędzie i narożniki zapewniają bezpieczne użytkowanie dla dzieci, a solidne wykonanie gwarantuje nam produkt na długie lata. Łóżko dodatkowo wyposażone w materac piankowy, co umożliwia użytkowanie od razu po otrzymaniu zamówienia.

Łóżko w naturalnym kolorze drewna z jakiego zostało wykonane - sosny. Łóżko malowane bezpiecznymi dla dzieci wodnymi farbami, spełniającymi wyśrubowane europejskie normy. Stelaż wytrzymuję obciążenia aż do 190 kg. To znakomicie oddaję wytrzymałość tego łóżka dla dzieci.

Wkład dołaczonego materaca stanowi pianka T25 o wysokiej sprężystości, odpowiednio miękka i komfortowa. Charakteryzuje ją duża porowatość, większa średnica pęcherzyków powietrza co zapewnia dużą filtrację powietrza i odprowadzanie wilgoci oraz idealne ułożenie ciała na jego powierzchni, tak aby kręgosłup pozostawał optymalnie w linii prostej. Pokrowiec wykonany jest z dzianiny typu jersey oraz posiada wszyty zamek błyskawiczny co ułatwia rozbieranie materaca i jego pranie.

Istnieje możliwość wykorzystania własnych materacy. Grubość materaca jaki może być zastosowany w łóżeczku wynosi 7 - 16 cm.

Jedną z zalet łóżka z materacem KAMI PLUS jest stosowany w nich stelaż, który wykonany jest z drewnianych listew o wymiarach 7x1,8 cm połączonych specjalną taśmą, dzięki czemu maksymalne obciążenie łóżeczka wynosi aż ok. 190 kg, Łóżko dla dzieci KAMI PLUS 180x80 możemy dostosować do własnych potrzeb ponieważ barierki mogą być montowane z dowolnej strony. 

 • maksymalne obciążenie łóżka wynosi ok 190 kg.
 • bejcowane i lakierowane 3-krotnie bezpiecznymi lakierami.
   

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

 • wymiar pod materac: 80x180 cm,
 • wysokość 69 cm / 69 cm (przód / tył)
 • szerokość całkowita 85 cm,
 • długość całkowita 185 cm,
 • grubość deski 22 mm
 • maksymalne obciążenie łóżka wynosi ok 190 kg.
 • bejcowane i lakierowane 3-krotnie bezpiecznymi lakierami.
 • barierki ochronne: długa oraz krótka (100 cm).

 

Kluczowe parametry:

Kolor sosna
Maksymalne obciążenie [kg] 190
Materac Tak
Materiał drewno
Montaż samodzielny
Powierzchnia spania 180x80
Długość [cm] 185
Szerokość [cm] 85

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×