Łóżko Impresja 160x200

(kod: 08725) ElmarImpresja
819 zł

Produkt niedostępny

kod: 08725

Opis produktu

Komfortowe oraz eleganckie łóżko o szerokości 160cm. Posiada ono ozdobne zagłowie oraz wykonane jest z najlepszych materiałów. Łóżko takiego typu ozdobi każde wnętrze.

 

Rama łózka posiada wymiary 164cm szerkości oraz 214 cm długości. Łóżko posiada zagłowie wykończone czarną płytą MDF z połyskiem. Inne części wykonane zostały w kolorze Havana.

Kolekcja Impresja to nowoczesne oraz bardzo gustowne meble. Charakterzują się one najlepszym wykonaniem oraz materiałami najwyższej jakości. Dzięki swojej uniwersalnej formie kolekcja wpasuje się w każde wnętrze.

Łóżko sprzedawane wraz z prostym stelażem pod materac. Cena łóżka nie zawiera materaca, ani innych mebli i akcesoriów widocznych na zdjęciu w galerii produktu.

Zapraszamy do obejrzenia dostępnych materacy.

Dodatkowo istnieje możliwośc zakupienia materaca do łóżka w dwóch opcjach: jednego dużego materaca lub dwóch mniejszych do złączenia.

Do łóżka z kolekcji Impresja idealnie pasuje szafka nocna z tej samej kolekcji.

Wysokość łóżka (deski dookoła materaca) ma 45 cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×