Łóżko Kama

(kod: 09987)
753 zł

Produkt niedostępny

kod: 09987

Opis produktu

Łóżko drewniane Kama 90x200 to produkt wykonany całkowicie z naturalnego drewna sosnowego, które spełnia europejskie normy ekologiczne. Materiał ten nie wydziela szkodliwych substancji, nie emituje promieniowania, a jego właściwości sprawiają, że nie ładuje się energią elektryczną i nie generuje zawirowań kurzu dzięku czemu łóżko jest odpowiednie dla alergików.

Osiągnięty efekt nie byłby możliwy gdyby nie sposób produkcji łóżka. Jest ono lakierowane podwójną warstwą półmatowego lakieru ekologicznego, który uwydatnia naturalne cechy drewna. 

Deski, które stanowią ramy łóżka mają grubość 2,6cm. System skręcania łóżek opiera się na 8 kołkach oraz 4 śrubach ściskających, które gwarantują stabilność łóżka. Wymiary łóżka to 206cm długości oraz 98,5cm szerokości. Powierzchnia spania wynosi 90,5x200,5cm. Wysokość całkowita łóżka to 50cm.

Łóżko sprzedawane jest bez materaca.

Okres gwarancyjny na produkt wynosi 24 miesiące.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×