Łóżko Mati

(kod: 15442)
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 15442
Wybierz Kolor drewna:

Opis produktu

Łóżko Mati wykonane jest w całości z litego drewna sosnowego. Bezpieczny wypoczynek zapewniają solidne deski o grubości 2,6 cm. Wysoka jakość łóżka to nie tylko solidne materiały spełniające europejskie normy ekologiczne, to także stylowe wykończenie.

Do pokrycia sosnowego drewna używa się ekologicznego, półmatowego lakieru. Drewo lakierowane jest metodą natryskową, następnie nadaje się mu idealną gładkość, poprzez precyzyjne szlifowanie. Drugie lakierowanie zabezpiecza drewno i uwydatnia naturalną strukturę słojów.

Łóżko drewniane będzie świetnym wyposażeniem sypialni lub pokoju gościnnego. Ze względu na swój uniwersalny design wpasuje się do każdego wystroju wnętrz. Zapewnia wygodę i dużo miejsca. Jest to mebel bardzo wytrzymały. Solidność i stabilność gwarantuje 12 kołków oraz 6 śrub ściskających. Pod łóżkiem montowana jest także 5 noga, która zwiększa komfort wypoczynku oraz bezpieczeństwo. W komplecie z łóżkiem dodany jest stelaż pod materac, którego szczebelki mocno połączono taśmą tapicerską.

Wysokiej jakości materiały, spełniające ekologiczne normy europejskie, dają pewność, że sosnowe drewno nie wydziela szkodliwych substancji. Jest także przyjazne dla alergików oraz dzieci. Właściwości elektrostatyczne drewnianego łóżka Mati powodują, że nie naładowuje się ono statyczną energią elektryczną. Dzięki temu w pokoju nie unosi się kurz.
 

Wymiary elementów zestawu:

 • szerokość wewnętrzna łóżka: 90 cm / 120 cm / 140 cm / 160 cm*
 • długość wewnętrzna łóżka: 200 cm
 • szerokość zewnętrzna:  97 cm / 127 cm / 147 cm / 167 cm*
 • długość zewnętrzna:  206 cm
 • wysokość od podłogi do spodu łóżka: 20 cm
 • grubość desek:  2,6 cm
 • głębokość liczona od stelaża do krawędzi łóżka: 7 cm
 • wysokość wezgłowia: 82,5 cm
 • wysokość panelu przy nogach: 33 cm

Dostawa i montaż mebli:

Łóżko dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w 3 płaskich paczkach. Przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia paczek.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Tomek

  Łóżko ok, realizacja zamówienia szybsza niż szacowane początkowo 30 dni roboczych. Polecam :)

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×