Łóżko na antresoli niskie Martin

Łóżko na antresoli typu Martin wykonano w całości z najwyższej jakości lakierowanej, białej płyty MDF . Będzie doskonałym wyposażeniem   pokoju chłopca i dziewczynki. Zastosowanie uniwersalnych w formie rozwiązań sprawia, że łó... pełny opis
1 266 zł

Produkt niedostępny

kod: 09442

Opis produktu

Łóżko na antresoli typu Martin wykonano w całości z najwyższej jakości lakierowanej, białej płyty MDF. Będzie doskonałym wyposażeniem  pokoju chłopca i dziewczynki. Zastosowanie uniwersalnych w formie rozwiązań sprawia, że łóżko będzie się świetnie prezentowało w pokoju małego dziecka, jak i nastolatka. Łóżko na antresoli z kolekcji mebli dziecięcych Martin  jest gwarancją wieloletniej trwałości i satysfakcji z użytkowania.

Wymiary:

Długość- 206cm

Szerokość - 114cm

Wysokość - 113cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.