Łóżko parterowe Natasza

(kod: 09853)
705 zł

Produkt niedostępny

kod: 09853
Wybierz Kolor wybarwienia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Łóżko Natasza to klasyczny mebel wykonany z naturalnego drewna. Przy produkcju uzywa się jedynie drewna sosnowego. Kolor łóżka można wybrać spośród dostępnych wybarwień bejc i lakierów.

W skład zestawu wchodzi konstrukcja łóżka, dwie szuflady na pościel wysuwane na rolkach, stelażp od materac oraz materac piankowy z pianki o podwyższonym standardzie.

Dziecięce łóżko Natasza spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Uzyskało certyfikat Instytutu Technologii i Drewna w Poznaniu potwierdzający zgodność w wymogami Norm PN-EN 747-1 z 2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.

Powierzchnia spania - 80x190cm
Produkt do samodzielnego montażu.
Meble  objęte są 2 letnią gwarancją.


Wymiary:
wysokość - 70cm
długość- 190cm
szerokość  - 87cm
grubość materaca - 8 cm
grubość stelaża - 2 cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×