Łóżko parterowe Paulina

(kod: 09856)
810 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 46,50zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 09856

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 190
Szerokość [cm] 87
Długość [cm] 190
Szerokość [cm] 87
Pojemnik na pościel Tak

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parterowego łóżka Paulina, które doskonale sprawdzi się przy wyposażeniu pokoju Twojego dziecka.

W całości zostało wykonane z naturalnego drewna sosnowego. Dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej wybarwienia drewna. Łóżko zostało wyposażone w piankiowy materac oraz 2 szuflady na pościel, które ułatwią utrzymanie porządku w pokoju. Szuflady są zamontowane na rolkach, więc ich wysuwanie jest bardzo lekkie. Wszystkie zastosowane przy produkcji bejce i lakiery są ekologiczne.

Na zagłówku znajduje się tapicerowana ekoskórą poduszka z pianki o grubości 7 cm. Szczebelki w nogach łóżka pomalowane są na zbliżony kolor.

Dziecięce łóżko Paulina spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Uzyskało certyfikat Instytutu Technologii i Drewna w Poznaniu potwierdzający zgodność w wymogami Norm PN-EN 747-1 z 2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.


Meble objęte są 2 letnią gwarancją.


Wymiary:
wysokość - 80cm
długość- 190cm
szerokość  - 87cm
grubość materaca - 80 mm
grubość stelaża - 20 mm
Powierzchnia spania 80x190cm
 
Produkt do samodzielnego montażu.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 190
Szerokość [cm] 87
Długość [cm] 190
Szerokość [cm] 87
Pojemnik na pościel Tak

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×