Łóżko piętrowe 3-osobowe Cezary

(kod: 09884)
1 530 zł

Produkt niedostępny

kod: 09884
Wybierz Kolor wybarwienia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Funkcjonalne łóżko piętrowe 3-osobowe  Cezary z praktyczną drabinką może służyć jako wyposażenie pokoju zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Dodatkowym atutem tego łóżka jest trzecie łóżko.

W całości zostało wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego. W komplecie znajdują się 2  pojemne szuflady na pościel oraz wygodne materace piankowe. W razie potrzeby możliwy jest szybki demontaż na dwa pojedyńcze łóżka. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką paletą kolorów bejcy akrylowej, w jakich mogą zostać pomalowane łóżka. 
Meble objęte są 2 letnią gwarancją.

Produkt do samodzielnego montażu.

Wymiary:

wysokość - 175cm
długość- 190cm
szerokość  -87cm

Łóżko uzyskało certyfikat Instytutu Technologii i Drewna w Poznaniu potwierdzający zgodność z wymogami Norm PN-EN 747-1 z 2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×