Łóżko piętrowe Bartosz

(kod: 09864)
1 465 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 79,25zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 09864
Wybierz Kolor wybarwienia:
Zobacz wszystkie warianty

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 190
Szerokość [cm] 90
Pojemnik na pościel Tak
Wysokość [cm] 170

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą piętrowego łóżka Bartosz, które świetnie sprawdzi się przy wyposażeniu pokoju chłopca i dziewczynki.

W całości zostało wykonane z naturalnego drewna sosnowego. Istnieje mozliwość pomalowania łóżka akrylową bejcą w bogatej gamie kolorystycznej. Łóżko zostało wyposażone w 2 szuflady na pościel oraz wygodny piankowy materac. Dolną część  można rozłożyć na dwa osobne siedziska i blat, który może służyć jako stolik.  W razie potrzeby istnieje opcja rozmontowania na dwa osobne łóżka.
Meble objęte są 2 letnią gwarancją.

Łóżko uzyskało certyfikat Instytutu Technologii i Drewna w Poznaniu potwierdzający zgodność z wymogami Norm PN-EN 747-1 z 2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.


Wymiary:
wysokość - 170cm
długość- 190cm
szerokość  - 90cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 190
Szerokość [cm] 90
Pojemnik na pościel Tak
Wysokość [cm] 170

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×