Łóżko piętrowe Daniel

(kod: 09871)
1 316 zł

Produkt niedostępny

kod: 09871
Wybierz Kolor wybarwienia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Solidne łóżko piętrowe Daniel z drabinką to uniwersalne łóżko, które można wykorzystać w pokoju chłopca lub dziewczynki. Sosnowe drewno gwarantuje wieloletnią trwałość i wytrzymałość.W komplecie znajdują się 2 szuflady na pościel oraz wygodne materace piankowe. Istnieje możliwość zdemontowania na dwa osobne łóżka. Łóżko można pomalowac akrylową bejcą, która jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych.
Meble objęte są 2 letnią gwarancją.
Produkt do samodzielnego montażu.
Łóżko uzyskało certyfikat Instytutu Technologii i Drewna w Poznaniu potwierdzający zgodność z wymogami Norm PN-EN 747-1 z 2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.

Wymiary:

szerokość - 87cm
wysokość - 160cm
długość- 190cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×