Łóżko piętrowe Igor

(kod: 09870)
1 346 zł

Produkt niedostępny

kod: 09870
Wybierz Kolor wybarwienia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Solidne łóżko pietrowe Igor ze stabilną drabinką może służyć jako wyposażenie pokoju zarówno dziewczynki, jak i chłopca.
Drewno sosnowe z jakiego zostało wykonane łóżko gwarantuje wieloletnią trwałość. Poiada 2 szuflady na przechowywanie pościeli oraz materace piankowe. W razie potrzeby możliwy szybki i bezproblemowy demontaż na dwa osobne łóżka. Zapraszamy do zapoznania się z wieloma wariantami kolorystycznymi bejcy akrylowej, w jakich może zostać pomalowane łóżko.
2 lata gwarancji.
Produkt do samodzielnego montażu.


Łóżko uzyskało certyfikat Instytutu Technologii i Drewna w Poznaniu potwierdzający zgodność z wymogami Norm PN-EN 747-1 z 2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.

Wymiary:

szerokość -87cm
wysokość - 160cm
długość- 190cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×