Łóżko piętrowe Łukasz

(kod: 09878)
1 395 zł

Produkt niedostępny

kod: 09878
Wybierz Kolor wybarwienia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Precyzyjnie wykonane łóżko piętrowe Łukasz będzie przez wiele lat służyć Twojemu dziecku, jako miejsce wypoczynku  i dobrej zabawy.

Wykonano je z najwyższej jakości naturalnego drewna sosnowego. Możliwy bezproblemowy demontaż z piętrowego łóżka na dwa osobne łóżka. Dodatkowym atutem są dwie szuflady na przechowywanie pościel.  Łóżko do wyboru w wielu wariantach kolorystycznych ekologicznej bejcy akrylowej.
Wymiary:
wysokość - 160cm
długość- 190cm
szerokość  - 87cm

Łóżko uzyskało certyfikat Instytutu Technologii i Drewna w Poznaniu potwierdzający zgodność w wymogami Norm PN-EN 747-1 z 2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.


Łóżko do samodzielnego montażu.
2 lata gwarancji.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×