Łóżko piętrowe Nikodem

(kod: 09874)
1 395 zł

Produkt niedostępny

kod: 09874
Wybierz Kolor wybarwienia:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą piętrowego łóżka Nikodem, które świetnie sprawdzi się w pokoju chłopca i dziewczynki. Przy produkcji mebli wykorzystano ekologiczne materiały. Spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa.
Zostało wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego. Istnieje mozliwość pomalowania łóżka akrylową bejcą, która dostępna jest w bogatej gamie kolorystycznej. Łóżko wyposażone w 2 szuflady na pościel oraz wygodne  materace piankowe.  Możliwy szybki demontaż na dwa osobne łóżka.

Produkt do samodzielnego montażu.
Meble posiadają 2 letnią gwarancją.


Wymiary:
wysokość - 160cm
długość- 190cm
szerokość  - 87cm

 

Łóżko uzyskało certyfikat Instytutu Technologii i Drewna w Poznaniu potwierdzający zgodność z wymogami Norm PN-EN 747-1 z 2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×