Łóżko piętrowe Wiktor

(kod: 09865)
1 415 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 76,75zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 09865
Wybierz Kolor wybarwienia:
Zobacz wszystkie warianty

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 190
Szerokość [cm] 90
Pojemnik na pościel Tak
Wysokość [cm] 160

Opis produktu

Solidne łóżko piętrowe Wiktor z praktyczną drabinką może służyć jako wyposażenie pokoju zarówno chłopca, jak i dziewczynki.

W całości zostało wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego. W komplecie znajdują się 2 szuflady na pościel oraz wygodne materace piankowe. Boki łóżka oraz listwy zabezpieczające są wykonane z elementów o szerokości 12 cm i grubości 2,8 cm. Istnieje mozliwość zdemontowania na dwa osobne łóżka. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką paletą kolorów bejcy akrylowej, w jakich mogą zostać pomalowane łóżka.
Meble objęte są 2 letnią gwarancją.

Produkt do samodzielnego montażu.

Łóżko uzyskało certyfikat Instytutu Technologii i Drewna w Poznaniu potwierdzający zgodność z wymogami Norm PN-EN 747-1 z 2007, PN-EN747-2:2007 w zakresie wymagań wytrzymałościowych i bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych.


Wymiary:
wysokość - 160cm
długość- 190cm
szerokość  -87cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 190
Szerokość [cm] 90
Pojemnik na pościel Tak
Wysokość [cm] 160

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×