Łóżko Viera 140cm stal i drewno Halmar

(kod: 23556) Halmar
140cm 160cm
brak H2 - średnio twardy H3 - twardy
  • Całkowita wysokość zagłówka: 103cm
  • Wykończenie w kolorze czereśni antycznej
  • Stelaż pod materac w komplecie
Stylowe łóżko do sypialni z metalowymi elementami ozdobnymi to doskonałe rozwiązanie do tradycyjnych pomieszczeń. Łóżko Viera 140cm wykonane zostało z najwyższej jakości komponentów z wielką dbałością o szczegóły. Stylowa, klasyczna... pełny opis
599 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 29,95zł
Wysyłka do 9 tygodni
kod: 23556

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 206
Szerokość [cm] 146
Wysokość [cm] 103
Powierzchnia spania 140x200
Materiał drewno lub (i) metal
Kolor czarny
Stopki Drewniane

Opis produktu

Stylowe łóżko do sypialni z metalowymi elementami ozdobnymi to doskonałe rozwiązanie do tradycyjnych pomieszczeń. Łóżko Viera 140cm wykonane zostało z najwyższej jakości komponentów z wielką dbałością o szczegóły. Stylowa, klasyczna forma łóżka umożliwia wykorzystanie go w tradycyjnych aranżacjach wnętrz. 

Łóżko z ozdobnymi, metalowymi elementami

Łóżko w wersji podstawowej sprzedawane jest bez materaca, jednak w zestawie znajduje się stelaż.

Metalowo-drewniane łóżko Viera posiada wysoki na 103cm zagłówek - wykonany ze stali malowanej na czarno. Zagłówek posiada lekką formę - składa się z ozdobnych pasków które tworzą przeplatankę. Łóżko usadowione jest na drewnianych słupkach - wykonane z drewna litego w wykończeniu czereśnia antyczna. Takie połączenie materiałów nadaje klasyczny charakter całości. Element ozdobny znajduje się także w nogach łóżka.

Łóżko z elementami ozdobnymi Vieraspoczywa na wysokich nóżkach - mają one 19 cm. Wymiary całkowite mebla to 206 cm głębokości oraz 146 cm szerokości - powierzchnia spania to 140 x 200cm.

Łóżko w wersji podstawowej sprzedawane jest bez materaca, jednak w zestawie znajduje się stelaż.

Ozdobne łóżko Viera - szczegóły

Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia łóżka w komplecie z polecanymi materacami marki Hevea. Model Hevea Comfort to wysokiej jakości materac lateksowy w pokrowcu Aegis Natural Care. Materac posiada dwie strony użytkowe (o takich samych właściwościach) oraz 7 stref komfortu zapewniających odpowiednie wsparcie kregosłupa. Wkład to pianka lateksowa o wysokiej zawartości naturalnej żywicy lateksowej - minimum 20%. Dostępny w 2 wariantach twardości H3 (twardy) oraz H2 (średnio twardy).

Marka Halmar to polska firma istniejąca na rynku od 1989 roku, której zaufało wielu klientów zarówno polskich jak i zagranicznych. Halmar zajmuje się importem i dystrybucją wysokiej jakości mebli w atrakcyjnych cenach. Firma w swojej bogatej ofercie posiada wiele mebli, które pozwalają na wyposażenie domu, mieszkania, biura, czy nawet kawiarni i barów. 

Wymiary elementów zestawu:

Łóżko Viera 1400cm wymiary

Wymiary łóżka:

  • wysokość całkowita: 103 cm
  • szerokość całkowita: 146 cm
  • długość całkowita: 206 cm
  • wysokość: 46 cm
  • wysokość nóżek: 19 cm
  • powierzchnia spania: 140 x 200cm

Materiał:  drewno, stal malowana proszkowo

Kolor: czereśnia antyczna, czarny

Waga: 24,6kg

Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych +/- 3%.

Łóżko w wersji podstawowej sprzedawane jest bez materaca, w zestawie znajduje się stelaż.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 206
Szerokość [cm] 146
Wysokość [cm] 103
Powierzchnia spania 140x200
Materiał drewno lub (i) metal
Kolor czarny
Stopki Drewniane

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja montażu

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Zaprezentowane kolory wykończeń produktów mogą różnić się od kolorów rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych +/- 3%.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.