Stół technorattan kwadratowy LUGO grey

(kod: 13926) Focus Garden
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13926

Opis produktu

Stolik Lugo Grey to stół z kwadratowym blatem wykonanym z czarnego, hartowanego szkła. Przeznaczony jest dla czterech osób.

Stół technorattan Lugo Grey blat

Stelaż został wykonany z aluminium, które charakteryzuje się lekkością i odpornością na rdzę. Plecionka technorattanowa, którą wykończony jest stolik ma kolor Delphi Grey, jest to plecionka w odcieniach szarości i beżu, delikatnie cieniowana. Użyte materiały są odporne na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, nie odbarwiają się na słońcu i mogą pozostawać na zewnatrz nawet w czasie opadów.

Plecionka technorattan Lugo Grey

Blat został wykonany z hartowanego szkła, szyba leży bezpośrednio na technorattanowej plecionce, zabezpieczona jest gumowymi przyssawkami. Nogi stołu zostały zabezpieczone aluminiowymi nakładkami które zapobiegają rozwarstwianiu się technorattanu, nakładki zakończone są plastikową stpką nie rysującą podłoża.

Do kompletu polecamy krzesła RIMINI.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu Luga technorattan Brown

  • szerokość: 80 cm
  • głębokość : 80 cm
  • wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską.  Stół wymaga prostego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x