Lugo Modern Beige stół technorattan

(kod: 18059) Focus Garden
599 zł 499 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 3 do 5 dni
  • kod: 18059

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 74
Kolor beżowy
Materiał technorattan
Stelaż aluminiowy
Kształt blatu kwadratowy
Struktura płaska
Rozkładanie nierozkładany

Opis produktu

Lugo to wyjątkowo elegancki i praktyczny stół jadalniany dla 4 osób. Jest przeznaczony do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Doskonale spełni swoją rolę na przydomowym tarasie, jak również w kawiarni czy restauracji. Został wykonany z materiałów niepodatnych na szkodliwe czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV, dzięki czemu wyróżnia się nieprzeciętną trwałością. Interesujące wzornictwo podkreśla plecionka technorattanowa w pięknym, cieniowanym kolorze Modern Beige.

Stół technorattan Lugo Modern Beige blat

Stół Lugo Modern Beige posiada stelaż wykonany z aluminium malowanego proszkowo. Stelaż zapewnia stabilność, natomiast aluminium to lekkie tworzywo, dzięki czemu nie ma problemu z przesuwaniem stołu. Malowanie proszkowo gwarantuje całkowitą odporność na rdzę. Stelaż pokrywa wyplot z oryginalnego technorattanu. Jest to wytrzymałe tworzywo sztuczne odporne na wilgoć, słońce i niskie temperatury. Ręczny wyplot i cieniowanie dają bardzo ładny, naturalny efekt.

Plecionka technorattan Lugo Modern Beige

Blat stołu to eleganckie szkło hartowane, które jest bezpieczne w użytkowaniu i ułatwia czyszczenie. Dodatkowo zastosowano aluminiowe nóżki, podkreślające ekskluzywny charakter stołu i zapobiegające rozwarstwianiu się wyplotu.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu Luga technorattan Modern Beige

  • szerokość: 80 cm
  • głębokość : 80 cm
  • wysokość: 74 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 74
Kolor beżowy
Materiał technorattan
Stelaż aluminiowy
Kształt blatu kwadratowy
Struktura płaska
Rozkładanie nierozkładany

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską.  Stół wymaga prostego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x