Lugo Modern Brown stół technorattan

(kod: 18058) Focus Garden
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 18058

Opis produktu

Lugo to oryginalny stół jadalniany dla 4 osób, który świetnie posłuży na tarasie, ale także sprawdzi w lokalach gastronomicznych. Wyróżnia się nieprzeciętnym stylem, jak również wysoką jakością wykonania. Został stworzony z bardzo trwałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i promieniowanie ultrafioletowe. Stół Lugo Modern Brown charakteryzuje się piękną plecionką technorattanową w różnych odcieniach brązu.

Stół technorattan Lugo Modern Brown blat

Stół posiada solidną ramę wykonaną z aluminium malowanego proszkowo, dzięki czemu jest stabilny i odporny na rdzę, ale też lekki. Stelaż pokrywa niezwykle staranny wyplot z technorattanu w odcieniu Modern Brown - bardzo naturalny, cieniowany efekt. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów stół odznacza się maksymalną trwałością i nie wymaga konserwacji. Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Plecionka technorattan Lugo Modern Brown

Aluminiowe nogi podkreślają ekskluzywny styl, a jednocześnie zapobiegają zniszczeniu wyplotu. Na elegancki wygląd stołu wpływa także blat z hartowanego szkła, który pełni funkcję ozdobną, zapewnia wygodne układanie naczyń i ułatwia czyszczenie.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu Luga technorattan Modern Brown

  • szerokość: 80 cm
  • głębokość : 80 cm
  • wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską.  Stół wymaga prostego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x