Lugo Modern White stół technorattan

(kod: 18060) Focus Garden
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 18060

Opis produktu

Lugo to elegancki stół dla 4 osób, który może być użytkowany wewnątrz i na zewnątrz. Wyróżnia się interesującym wzornictwem, trwałością i łatwym czyszczeniem, dzięki czemu świetnie sprawdza się na tarasie czy w ogrodzie, jak również w hotelach i lokalach gastronomicznych. Stół Lugo Modern White to stylowy projekt charakteryzujący się piękną, jasną plecionką technorattanową.

Stół technorattan Lugo Modern White blat

Konstrukcja stołu została stworzona z aluminium malowanego proszkowo. Dzięki zastosowaniu aluminiowej konstrukcji stół jest stabilny i jednocześnie lekki, dzięki czemu można go łatwo przesuwać i przenosić. Malowanie metodą proszkową zapewnia całkowitą odporność na korozję. Wyplot wykonano z oryginalnego technorattanu, czyli wysokiej jakości materiału sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.  Stół jest zatem bardzo trwały i nie trzeba go konserwować. Ręczny wylot w odcieniu Modern White daje bardzo ładny i oryginalny efekt.

Plecionka technorattan Lugo Modern White

Stół Lugo Modern White jest wykonany niezwykle starannie. Ozdoby wyplot jest też widoczny pod blatem ze szkła hartowanego. Dbałość o najmniejsze szczegóły podkreślają zakończenia nóg wykonane z aluminium. Stanowią elegancki detal i zapobiegają rozwarstwianiu się wyplotu.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu Luga technorattan Modern White

  • szerokość: 80 cm
  • głębokość : 80 cm
  • wysokość: 74 cm

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską.  Stół wymaga prostego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ten produkt dostępny w OUTLET:

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x