Luksusowy fotel biurowy z ekoskóry Chairman Vista Eco

(kod: 20208) Baldu Visata Polska
1 555 zł

Produkt niedostępny

kod: 20208

Opis produktu

Oszczędne w swojej formie, ale jednocześnie bardzo stylowy luksusowy fotel biurowy z ekoskóry Chairman Vista Eco będzie ozdobą każdego biura lub domowego gabinetu. Jego wysoka jakość wykonania sprawia, że nawet wielogodzinna praca nie powinna przysporzyć nam trudności.

Chairman Vista Eco

Do konstrukcji luksusowego fotela biurowego Chairman Vista Eco wykorzystano ekoskórę oraz chromowany metal. Skóra obszywa siedzisko oraz oparcie i przeszyta jest w kilku miejscach w taki sposób, by krzesło nabrało elegancji i zyskało na wzmocnieniu. Zarówno oparcie jak i siedzisko są specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nasz organizm jest optymalnie ułożony, do tego by efektywnie pracować przez dłuższy czas. Minimalistyczne podłokietniki z metalu dodają fotelowi nie tylko uroku, ale również sprawiają że jeszcze wygodniej się z niego korzysta.

Chairman Vista Eco z boku

Mechanizm zamontowany w nodze luksusowego fotela biurowego z ekoskóry Chairman Vista Eco umożliwia regulowanie wysokości. W ten sposób mamy możliwość konfiguracji mebla w taki sposób by był jak najlepiej do nas dostosowany. Wysokość można regulować w przedziale 110 – 119 cm. Całość opiera się na solidnej podstawie, która wyglądem przypomina gwiazdę z pięcioma ramionami, każde ramię wyposażone jest w kółko, dzięki czemu łatwiej jest operować fotelem.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman Vista Eco - wymiary

  • Wysokość: 114-122 cm
  • Głębokość fotela: 72 cm
  • Głębokość siedziska: 54 cm
  • Szerokość fotela: 66 cm
  • Szerokość siedziska: 51 cm
  • Waga: ok 20 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected]branie.pl - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×