Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D - Luxus Decor Model 03

(kod: 16284) Luxus Decor
36 zł + dostawa 160 zł
(max. 50 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 16284

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 40
Szerokość [cm] 39,5
Grubość [cm] 4
Wykończenie surowe

Opis produktu

Dekoracyjne panele 3D to rozwiązanie, które pomoże uzyskać doskonały efekt dekoracyjny w każdej przestrzeni. Różnorodność wzorów oraz faktur pozwoli stworzyć ciekawe aranżacje, które pasować będą zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji. Luxus Decor to światowej klasy producent działający od wielu lat na Polskim rynku. Profesjonalna produkcja oraz doświadczenie zapewniają najwyższej jakości produkty.

Luxus Decor Panele 3D

Panel gipsowy 3D Model 03 jest klasycznym wzorem z motywem nieregularnej fali. Model ten sprawdzi się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych aranżacjach. Po montazu na ścianie powstaje delikatnie i płynnie przebiegająca fala.  Panele dekoracyjne można zastosować zarówno na całej ścianie jak i na jej fragmencie – obie opcje zapewniają unikalną prezencję.

Aranżacja panele Luxus Decor model 03

Dekory marki Luxus Decor wykonane są z mieszanki specjalistycznych gipsów – dzięki zastosowaniu takiego surowca produkt końcowy jest bardzo wytrzymały a przede wszystkim bardzo ekologiczny i bezpieczny zarówno dla środowiska jak i ludzi. Panele nie posiadają żadnych szkodliwych ani lotnych związków chemicznych. Produkt posiada atest PZH oraz klasę niepalności A1.

 

 

Panele gipsowe to ciekawe rozwiązanie dające wiele opcji aranżacji. Panele oryginalnie są białe (surowy odlew) – aby uzyskać satysfakcjonujący nas efekt, po montażu należy je pomalować bądź polakierować (do tego zabiegu zastosować można zarówno farny akrylowe, lateksowe jak i winylowe).

 

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 03 - wymiary

  • Szerokość: 40 cm
  • Wysokość: 39 cm
  • Grubość: 1-4 cm
  • Waga panela: ok. 4 kg
  • Pole powierzchni: 0,16 m2
  • Użycie na 1 m2: 6,25 szt
  • Cena za 1 m2: 225,00 zł
  • Materiał: gips

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Fale
Wysokość [cm] 40
Szerokość [cm] 39,5
Grubość [cm] 4
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×