Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Luxus Decor Model 06 - Panele gipsowe 3D

(kod: 16287) Luxus Decor
36 zł + dostawa 160 zł
(max. 50 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 16287

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 40
Szerokość [cm] 40
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kostka

Opis produktu

Panele ścienne gipsowe 3D to nietypowe rozwiązanie sprawdzające się jako dekoracja wnętrza. Bryły 3D zdobiące ściany sprawdzą się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych jak i klasycznych. Panele montować można zarówno we wnętrzach mieszkalnych ale także przestrzeni publicznej czy też lokalach użytkowych. Mnogośc form oraz wzorów oferowane przez markę Luxus Decor pozwolą dobrać model spełniający nasze oczekiwania.

Luxus Decor Panele 3D Model 06

Panel gipsowy 3D Model 06 to prosty i geometryczny wzór. Kwadratowa forma panelu z lekko zaokrąglonymi krawędziami nada powierzchni złudzenie pikowania. Prosta forma zapewni elegancje oraz harmonię we wnętrzu. Panele dekoracyjne można zastosować zarówno na całej ścianie jak i na jej fragmencie – obie opcje zapewniają unikalną prezencję.

Aranżacja model 06 Luxus Decor

Płyty dekoracyjne Luxus Decor tworzone są przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowców - gipsów charakteryzujących się wytrzymałością oraz trwałością. Komponenty są w 100% ekologiczne, zdrowe dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego. Panele nie posiadają żadnych szkodliwych ani lotnych związków chemicznych. Produkt posiada atest PZH oraz klasę niepalności A1.

 

 

Dekoracja oferowana jest w stanie surowym - odlew gipsowy w białym kolorze. Po zamontowaniu na ścianie panele można pomalować na dowolny kolor (do tego zabiegu zastosować można zarówno farny akrylowe, lateksowe jak i winylowe).

 

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 06 - wymiary

  • Szerokość: 40 cm
  • Wysokość: 40 cm
  • Grubość: 1-5 cm
  • Waga panela: ok. 4 kg
  • Pole powierzchni: 0,16 m2
  • Użycie na 1 m2: 6,25 szt
  • Cena za 1 m2: 225,00 zł
  • Materiał: gips

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 40
Szerokość [cm] 40
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Kostka

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×