Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Luxus Decor Model 08 - Panele gipsowe 3D

(kod: 16289) Luxus Decor
36 zł + dostawa 160 zł
(max. 50 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 16289

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 39
Szerokość [cm] 39
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe

Opis produktu

Gipsowe panele 3D montowane mogą być jako dekoracja ścienna praktycznie w każdym pomieszczeniu - zarówno w zaciszu domowym jak i przestrzeni publicznej czy też lokalach użytkowych. Szeroka gama różnego rodzaju form oraz wzorów pozwoli dobrac odpowiedni panel do każdej aranżacji wnętrza. Marka Luxus Decor oferuje dekoracje ścienne najwyższej jakości - cechujące sie wytrzymałością, trwałością oraz doskonała prezencją.

Luxus Decor Panele 3D Model 08

Panel gipsowy 3D Model 08 jest bardzo delikatnym i subtelnym wzorem. Panel posiada lekko zakrzywioną powierzchnię - dopiero po ułożeniu kompozycji na ścianie widoczny jest decelowy kształt modelu. Na ścianie tworzy się lekko falująca powierzchnia, która doskonale ozdobi każde wnętrze. Panele dekoracyjne można zastosować zarówno na całej ścianie jak i na jej fragmencie – obie opcje zapewniają unikalną prezencję.

Aranżacja wnętrza - model 08 Luxus Decor

Marka Luxus Decor do wytwarzania paneli 3D wykorzystuje najwyższej jakości, specjalistyczne mieszanki gipsów - gwarantuje to trwałość paneli a także zapewnia bezpieczeństwo - surowce są w pełni naturalne, nietoksyczne. Panele nie posiadają żadnych szkodliwych ani lotnych związków chemicznych. Produkt posiada atest PZH oraz klasę niepalności A1.

 

 

Panele dekoracyjne 3D to doskonałe rozwiązanie dające wiele opcji aranżacji. Panele oryginalnie są białe (surowy odlew) – aby uzyskać satysfakcjonujący nas efekt, po montażu należy je pomalować bądź polakierować (do tego zabiegu zastosować można zarówno farny akrylowe, lateksowe jak i winylowe).

 

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 08 - wymiary

  • Szerokość: 39 cm
  • Wysokość: 39 cm
  • Grubość: 1-5 cm
  • Waga panela: ok. 4 kg
  • Pole powierzchni: 0,16 m2
  • Użycie na 1 m2: 6,25 szt
  • Cena za 1 m2: 225,00 zł
  • Materiał: gips

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 39
Szerokość [cm] 39
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×