Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D - Luxus Decor Model 13

(kod: 16294) Luxus Decor
15 zł + dostawa 160 zł
(max. 100 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 16294

Kluczowe parametry:

Wzór Okręgi
Grubość [cm] 4,5
Wykończenie surowe
Materiał gips

Opis produktu

Dekoracyjne panele gipsowe 3D to rozwiązanie, które zastosować można zarówno we wnętrzach mieszkalnych - w sypialni, salonie, pokoju dziennym czy też dziecięcym - ale także w przestzreni, lokalach publicznych - hotelach, biurach, salonach piękności czy też restauracjach. Tego typu dekoracja ścienna nada nietypowy charakter każdej przestrzeni będąc doskonałym elementem dekoracyjnym. Marka Luxus Decor oferuje szeroki wybór paneli 3D w różnych kształtach oraz formach.

Luxus Decor Panele 3D Model 13

Panel gipsowy 3D Model 13 to dekory ścienne gipsowe w kształcie wypukłych kół. Model dostępny jest w 4 rozmiarach - pozwala to na stworzenie różnego rodzaju kompozycji naćiennych. Panele dekoracyjne po montażu można malować na dowolne kolory farbami ściennymi.

Aranżacja Model 13 Luxus Decor

Panele ścienne marki Luxus Decor wykonywane są z wielką pieczołowitością ze starannie dobramnych specjalistycznych gipsów - gwarantuje to doskonałą jakość produktu końcowego - trwałość, wytrzymałość oraz deoskonałą prezencje. Produkt jest w pełni ekologiczny, nie posiada żadnych szkodliwych ani lotnych związków chemicznych. Produkt posiada atest PZH oraz klasę niepalności A1.

 

Panele dopasować można do każdego rodzaju aranżacji - po montazu na ścianie można pomalować je na dowolny kolor. Produkt sprzedawany jest w stanie gotowym do montażu, jako surowy odlew gipsowy w kolorze białym.

 

 

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 13 - wymiary

  • Rozmiar: Ø10cm/Ø20cm/Ø30cm/Ø40cm
  • Grubość: 4,5 cm
  • Waga panela: 0,015kg/0,031kg/0,048kg/0,061kg
  • Pole powierzchni: 0,01m2/0,03m2/0,07m2/0,13m2
  • Cena za 1 m2: 230,70 zł
  • Materiał: gips

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wzór Okręgi
Grubość [cm] 4,5
Wykończenie surowe
Materiał gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×