Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Panele gipsowe 3D - Luxus Decor Model 25

(kod: 16309) Luxus Decor
12 zł + dostawa 160 zł
(max. 100 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 16309

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 15
Szerokość [cm] 90
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Opis produktu

Trójwymiarowe panele 3D pozwolą uzyskac doskonały efekt dekoracyjny w kazdym wnętrzu. Szeroka gama różnorowdnych produktów pozwoli dobrac odpowiedni wzór - zarówno do wnętrza mieszkalnego jak i do lokali publicznych. Marka Luxus Decor działa na poslkim rynku od wielu lat - w ofercie paneli 3D znajdziemy zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzory.

Luxus Decor Panele 3D model 25

Panel gipsowy 3D Model 25 pozwala stworzyć na ścianie symetryczną mozaikę zygzaków - nadaje on wnętrzu dużą dawkę dynamiki oraz energii. Model dostępny jest w 2 rozmiarach. Panele dekoracyjne można zastosować zarówno na całej ścianie jak i na jej fragmencie – obie opcje zapewniają unikalną prezencję.

Aranżacja paneli Model 25 Luxus Decor

Panele dekoracyjne Luxus Decor wykonane są z mieszanki specjalistycznych gipsów - gwarantują one wytrzymałość produktu finalnego oraz jego doskonałą prezencje. Panele są w pełni ekologiczne - bezpieczne dla środowiska i człowieka. Nie posiadają żadnych szkodliwych ani lotnych związków chemicznych. Produkt posiada atest PZH oraz klasę niepalności A1.

 

 

Panele dekoracyjne sprzedawane są w stanie surowym - w odcieniach bieli. Po montaży można je pomalować bądź polakierować (do tego zabiegu zastosować można zarówno farny akrylowe, lateksowe jak i winylowe).

 

 

Wymiary elementów zestawu:

Panele gipsowe 3d Model 25 - wymiary

  • Szerokość: 30/90 cm
  • Wysokość: 15 cm
  • Grubość: 2-5 cm
  • Waga panela: ok. 1,25 kg
  • Pole powierzchni: 0,45m2 /  0,12m2
  • Użycie na 1 m2: 21/9szt
  • Cena za 1 m2: 252,00 zł
  • Materiał: gips

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 15
Szerokość [cm] 90
Grubość [cm] 5
Materiał gips
Wykończenie surowe
Wzór Geometryczny

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja:

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×