Madera Brown leżanka z technorattanu

(kod: 15927)
Elegancka leżanka na konstrukcji aluminiowej wykończona najwyższej jakości technorattanem w odcieniu brązowym. Oparcie regulowane jest w 5 pozycjach. Ergonomiczny profil zapewnia maksymalny relaks i wypoczynek całego ciała. Całość jest ... pełny opis
1 099 zł

Produkt niedostępny

kod: 15927

Opis produktu

Elegancka leżanka na konstrukcji aluminiowej wykończona najwyższej jakości technorattanem w odcieniu brązowym. Oparcie regulowane jest w 5 pozycjach. Ergonomiczny profil zapewnia maksymalny relaks i wypoczynek całego ciała. Całość jest niezwykle szykowna i maksymalnie odporna na warunki atmosferyczne. Leżanka Madera stanowi idealne wyposażenie obiektów takich jak spa, baseny czy hotele. Znakomicie sprawdzi się również na tarasie lub w ogrodzie.

Zobacz także powiązane: leżaki technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 201 cm
  • Szerokość: 78 cm
  • Wysokość: 52/99 cm
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary paczki:

  • 201*78*52
  • Waga: 15 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa wykonywana jest za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.