Mały narożnik do salonu Finezja Sawana-14/Soft-17

(kod: 17026) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17026

Opis produktu

Salon powinien być miejscem, w którym domownicy mogą komfortowo się relaksować, ale też często to pomieszczenie spełnia funkcję sypialni dla gości. Doskonałym pomysłem na wyposażenie salonu jest zatem mały narożnik do salonu Finezja Sawana-14/Soft-17 polskiego producenta Laski Meble. Jest to model wysokiej jakości, bardzo estetyczny, a przy tym funkcjonalny, który sprawdzi się nawet w niewielkim pokoju. Narożnik można złożyć na dwa sposoby, tak aby postawić go na lewą lub prawą stronę.

Zbliżenie na narożnik Finezja

Szkielet narożnika wykonany jest z elementów z płyty wiórowej i drewna. Miękkości nadaje elastyczna pianka PUR o dużej odporności na wygniecenia - typ 3040. Wewnątrz zastosowano dodatkowo sprężyny faliste nadające siedziskom odpowiednią amortyzację. Pod spodem znajdują się nóżki umieszczone tak, aby nie było ich widać. Oparcie tworzą trzy poduszki znajdujące się w komplecie. Po obu stronach znajdują się podłokietniki do oparcia się czy postawienia talerzyka. Warto zwrócić uwagę, że w modelu Finezja zastosowano unikalne rozwiązanie w postaci dwóch bocznych kieszeni na gazety i piloty.

Narożnik Finezja dostępny jest w 7 wersjach kolorystycznych obejmujących dwukolorowe zestawienia (baza plus wstawki). Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka narożnika Finezja

Mały narożnik do salonu Finezja Sawana-14/Soft-17 gwarantuje odpowiednie warunki do odpoczynku w ciągu dnia, ale może też służyć jako łóżko dla jednej lub dwóch osób. Zastosowano w nim system rozkładania DL-ka. Aby uzyskać powierzchnię do spania należy lekko unieść siedzisko i jednocześnie wysunąć je, a następnie położyć jedno z oparć. Narożnik umożliwia także przechowywania pościeli.

Narożnik Finezja pojemnik

Prezentowany wariant narożnika wyróżnia się tapicerką Sawana 14/Soft 17. Jest to połączenie czarnej tkaniny z białą ekoskórą. Dostępne są też inne inne zestawienia kolorystyczne materiałów.

Rozłożony narożnik Finezja

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika rozkładanego Finezja

  • Długość całkowita: 252 cm
  • Głębokość całkowita: 135 cm
  • Wysokość: 75-85 cm
  • Głębokość podłokietnika: 90 cm
  • Głębokość siedziska: 55 cm
  • Wysokość siedziska: 37 cm
  • Długość powierzchni do spania: 220 cm
  • Głębokośc powierzchni do spania: 140 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Finezja zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×