Mały narożnik rozkładany Finezja Sawana-25/Soft-11

(kod: 17025) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17025

Opis produktu

Mały narożnik rozkładany Finezja firmy Laski Meble to sposób na praktyczne wyposażenie pokoju dziennego. Narożnik może posłużyć kilku osobom podczas relaksu przy kawie czy oglądania telewizji, ale to też dodatkowe miejsce do spania - wystarczy rozłożyć go w prosty sposób. Uniwersalna konstrukcja mebla pozwala na złożenie w narożnik prawy lub lewy.

Zbliżenie na narożnik Finezja

Wygląd narożnika spełnia wszelkie wymogi mody i zachwyci każdego. Możliwość dobrania jednego z wielu wariantów kolorystycznych dodaje atrakcyjności temu meblowi, a każda z możliwości kolorystycznych ma swój urok.

Narożnik Finezja dostępny jest w 7 wersjach kolorystycznych obejmujących dwukolorowe zestawienia (baza plus wstawki). Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka narożnika Finezja

Narożnik zapewnia maksymalny komfort siedzenia przy oparciu pleców na poduszkach. Ponadto, duże podłokietniki umożliwiają wygodne oparcie rąk czy nawet postawienie talerzyka. Na boku znajdują się kieszonki na gazety i drobne akcesoria, jak pilot do telewizora. Wewnątrz można przechowywać pościel i poduszki. Rozłożenie do funkcji spania następuje poprzez uniesienie większego siedziska i złożenie jednego z oparć.

Narożnik Finezja pojemnik

Szkielet małego narożnika rozkładanego Finezja wykonany jest z drewna i płyty wiórowej. Do stworzenia miękkiego siedziska użyto wysokogatunkowej pianki PUR typu T 3040. Pod spodem znajdują się nóżki z plastiku, które pozostają niewidoczne.

Dzięki mechanizmowi DL-ka rozkładanie narożnika z funkcją spania Finezja jest dziecinnie proste. Wystarczy lekko unieść dłuższe siedzisko i przestawić je, by umożliwić złożenie jednego z oparć. Oparcie na dłuższym boku jest jedynym, które się składa. Reszta oparć zostaje w tej samej pozycji w obu konfiguracjach narożnika.

Rozłożony narożnik Finezja

Kolor tapicerki prezentowanego narożnika to Sawana 25/Soft 11. Model oferowany jest też w innych wariantach dwukolorowej tapicerki.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika rozkładanego Finezja

  • Długość całkowita: 252 cm
  • Głębokość całkowita: 135 cm
  • Wysokość: 75-85 cm
  • Głębokość podłokietnika: 90 cm
  • Głębokość siedziska: 55 cm
  • Wysokość siedziska: 37 cm
  • Długość powierzchni do spania: 220 cm
  • Głębokośc powierzchni do spania: 140 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Finezja zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×