Mały narożnik z funkcją spania Finezja Sawana-21/Soft-11

(kod: 17022) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 17022

Opis produktu

Mały narożnik z funkcją spania Finezja Sawana 21/Soft 11 firmy Laski Meble wyróżnia się nowoczesnym stylem, ale jest nie tylko ozdobą pokoju. Jest to model bardzo funkcjonalny ze względu na ukrytą funkcję spania i boczne kieszenie na niewielkie przedmioty. Uniwersalna konstrukcja pozwala na złożenie jako narożnik lewy lub prawy, dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdego wnętrza.

Zbliżenie na narożnik Finezja

Wygląd narożnika spełnia wszelkie wymogi mody i zachwyci każdego. Możliwość dobrania jednego z wielu wariantów kolorystycznych dodaje atrakcyjności temu meblowi, a każda z możliwości kolorystycznych ma swój urok. Całości kompozycji dopełniają sporej wielkości podłokietniki i 3 poduszki. Całość konstrukcji opiera się na niewidocznych nóżkach plastikowych.

Narożnik Finezja dostępny jest w 7 wersjach kolorystycznych obejmujących dwukolorowe zestawienia (baza plus wstawki). Poniżej widoczne są tkaniny wykorzystane do danych wariantów. Tkaniny mogą różnić się cenowo. Istnieje możliwość zamówienia próbek tkanin.

Kliknij, by otworzyć obrazek w dużym rozmiarze

Kolorystyka narożnika Finezja

Mały narożnik z funkcją spania zapewnia bardzo wygodne podparcie dla pleców. W zestawie znajdują się trzy sporej wielkości poduszki. Dodatkowo komfort siedzenia podnoszą duże podłokietniki. Na boku mieszczą się specjalne kieszenie do przechowywania gazet i pilotów. Aby rozłożyć narożnik Finezja do spania wystarczy unieść duże siedzisko i złożyć dłuższe oparcie. Narożnik wyposażony jest w pojemnik do przechowywania pościeli.

Narożnik Finezja pojemnik

Wewnętrzny szkielet wykonany jest z drewna i płyty wiórowej. Do stworzenia miękkiego siedziska wykorzystano wysokojakościową piankę PUR T 3040. Pod spodem zastosowano niewidoczne nóżki z tworzywa.

Dzięki mechanizmowi DL-ka rozkładanie narożnika z funkcją spania Finezja jest dziecinnie proste. Wystarczy lekko unieść dłuższe siedzisko i przestawić je, by umożliwić złożenie jednego z oparć. Oparcie na dłuższym boku jest jedynym, które się składa. Reszta oparć zostaje w tej samej pozycji w obu konfiguracjach narożnika.

Rozłożony narożnik Finezja

Mały narożnik z funkcją spania Finezja występuje też w innych wariantach tapicerki. Są to nowoczesne dwukolorowe zestawienia (baza plus wstawki).

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary narożnika rozkładanego Finezja

 • Długość całkowita: 252 cm
 • Głębokość całkowita: 135 cm
 • Wysokość: 75-85 cm
 • Głębokość podłokietnika: 90 cm
 • Głębokość siedziska: 55 cm
 • Wysokość siedziska: 37 cm
 • Długość powierzchni do spania: 220 cm
 • Głębokośc powierzchni do spania: 140 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Finezja zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Mirek

  Solidny narożnik. Zdecydowanie przewyższa tanie narożniki poniżej 1000 zł. Bardzo wygodny, a kolor super.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×