Mały tunel ogrodowy Mini na warzywa 5x0,8m

(kod: 21157) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
239 zł + dostawa 20 zł
 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21157

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Powierzchnia [m2] 4
Kolor biały

Opis produktu

Mały tunel ogrodowy mini firmy KROSAGRO to idealne rozwiązanie dla hodowców, ktorzy nie mają możliwości przeznaczenia dużego obszaru pod uprawę. Jego niewielkia waga oraz szeroki wachlarz wariantow długości, pozwolą na dostosowanie jego rozmiarów do Państwa indywidualnych potrzeb. Konstrukcja tunelu opiera się na ramie, nie wbija się go w ziemie, dzięki czemu można go swobodnie przenosić w dowolne miejsce. 

Tunel foliowy mini 5x0,8

Tunel  ogrodowy mini o powierzchni 4m2 pokrywa przezroczysta, odporna na uszkodzenia folia UV2. Dzięki przepuszczalności promieni słonecznych wynoszącej 95% zagwarantuje roślinom odpowiednią ilość światła. Ochroni rośliny przed niskimi i wysokimi temperaturami, ulewnymi deszczami, silnymi wiatrami, czy szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta. Gleba pod tunelem dłużej utrzymuje wilgoć i temperaturę, co pozwoli na zbieranie większych i lepszych jakościowo plonów. W połączeniu z odpowiednią pielęgnacją możliwe jest wydłużenie okresu wegetacyjnego roślin.

Tunel foliowy mini 5x0,8 stelaż

Stalowe rurki tworzące podstawę konstrukcji zostały poddane procesowi ogniowego cynkowania. Zapewniają odpowiednią stabilność i odporność na korodowanie. Średnica rurek wynosi 18mm, a ich grubość to 1 mm. Do zestawu załączono 16 sztuk klipsów, które napinają folię i przytwierdzają ją do ramy.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel PTF 500cm

 • Długość: 5m
 • Wysokość: 0,8m
 • Szerokość: 0,8m
 • Powierzchnia użytkowa: 4m2
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 18 mm
 • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Powierzchnia [m2] 4
Kolor biały

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • wampb

  zgodnie z opisem, mam nadzieję, że uprawy pod tunelem przyniosą dużo satysfakcji

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

keter skrzynia ogrodowa na warzywa folia na tunel ogrodowy tunel ogrodowy metalowy tunel ogrodowy foliowy TUNEL OGRODOWY SZKLARNIA FOLIOWY 12 OKIEN 18m2 tunel ogrodowy focus garden tunel ogrodowy focusgarden ogrodowy tunel foliowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m folia 4-sez

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×