Materac Capri H3

(kod: 09860)
908 zł

Produkt niedostępny

kod: 09860

Opis produktu

Dwustronny materac Capri H3 przeznaczony jest dla osób o wadze powyżej 80 kg. Jest to materac typu termoelastycznego.
Wewnętrzny wkład materaca Capri wykonany został z pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej. Pianka wysokoelastyczna bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała użytkownika, natomiast pianka termoelastyczna zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. W części materaca gdzię występuje pianka termoelastyczna materac jest bardziej miękki, natomiast w miejscu występowania pianki wysokoelastycznej jest twardszy. Wysokośc wkładu ma około 18 cm.
Materac przykryty jest pokrowcem wykonanym z tkaniny pikowanej włóknem o gramaturze 150g/m2. Pokrowiec wyposażony jest w zamek, dzięki czemu można go w każdej chwili zdjąć. W razie wystąpienia zabrudzeń można go swobodnie prać w temperaturze poniżej 40 stopni.
Materac Capri ma właściwości ortopedyczne. Zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa - jest twardszy w okolicy części lędźwiowej i bardziej miękki przy barkach i biodrach. Ponadto jest nieco twardszy, a jednocześnie lżejszy od materacy sprężynowych.
Materac Capri jest na całej powierzchni klejony za pomocą kleju ekologicznego na bazie wody, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i bezpieczny dla użytkownika.
Wysoko rozwinięty system wentylacyjny zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co zabezpiecza  przed rozwojem bakterii wewnątrz materaca.
Produkt hipoalergiczny.
Polecamy!

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×