Materac Cortona H2

(kod: 09862)
541 zł

Produkt niedostępny

kod: 09862

Opis produktu

Odpowiednio dobrany materac ma kluczowy wpływ na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Źle dobrany, może powodować bóle kręgosłupa, czy nocne skurcze.
Niezwykle komfortowy materac piankowy Cortona H2 jest materacem o twardości odpowiedniej dla osób, których waga nie przekracza 80 kg.
Wewnątrz materaca Cortona znajduje się wkład o grubości 16 cm. Wkład jest 7-strefowy, skonstruowany z wysokoelastycznej pianki wyposażonej w system podłużnych i poprzecznych nacięć. Ponadto w środkowej części materaca znajdują się specjalistyczne otwory. Wszystko to sprawia, że materac Cortona zapewnia użytkownikowi optymalną cyrkulację powietrza.
Materac Cortona H2 umieszczony jest w zdejmowanym pokrowcu. Pokrowiec posiada zamek, dzięki czemu możemy go w każdej chwili zdjąć i w razie potrzeby prać w temperaturze do 40oC. Pokrowiec uszyto z tkaniny z dodatkiem włókna o gramaturze 150g/m2.
Materac Cortona H2 jest modelem posiadającym ortopedyczne właściwości. Skonstruowany został w taki sposób, aby zapewnić kręgosłupowi jak najlepsze warunki do wypoczynku. 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×