Materac Cortona H3

(kod: 09863)
601 zł

Produkt niedostępny

kod: 09863

Opis produktu

Materac Cortona H3 to bardzo wygodny, ortopedyczny materac. Jego twardość dopasowana jest do osób, których waga przekracza 80 kg.


Wyposażony jest w funkcjonalny wkład wewnętrzny wykonany z wysokoelastycznej pianki doskonale dopasowującej się do kształtu ciała. Wkład posiada liczne nacięcia i otwory zapewniające doskonałą wentylację i cyrkulację powietrza.


Materac Cortona H3 umieszczony jest w zapinanym na zamek pokrowcu. Pokrowiec uszyty jest z materiału pikowanego włóknem o gramaturze 150g/m2. W razie wystąpienia zabrudzeń, pokrowiec można w każdej chwili zdjąć i wyprać w niskiej temperaturze (do 40oC).


Gwarantuje doskonałe podparcie kręgosłupa, dzięki czemu rano, po wstaniu z łóżka czujemy się wypoczęci. Dzięki dobrze dobranemu materacowi unikniemy nocnych skurczy i bóli kręgosłupa.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×