Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac dziecięcy lateksowy Hevea Disney Baby 130x70 cm

(kod: 20863) Hevea
384 zł 359 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy
Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy od 2 roku życia
Waga [kg] 6

Opis produktu

Materac Hevea Disney Baby w rozmiarze 130 x 70 cm to w pełni zdrowy i antyalergiczny model, który dedykowany jest dzieciom w wieku do dwóch lat. Co istotne, mogą z niego korzystać również niemowlęta, już od pierwszych dni swojego życia. Będzie on wspaniałym dopełnieniem łóżeczka szczebelkowego czy turystycznego, gdyż poza znakomitymi właściwościami technicznymi, również bardzo dobrze prezentuje się od strony wizualnej.

Materace Hevea

Materac Hevea Disney Baby w rozmiarze 130 x 70 cm to materac średnio-twardy (H2) i dwustronny. Wykonano go z najwyższej jakości płyty z pianki lateksowej bez strefowej, która ma grubość 7 cm. Materiał ten zapewnia najlepsze podparcie dla kręgosłupa podczas snu i utrzymanie zdrowej pozycji ciała. Sen jest niezwykle istotnym elementem prawidłowego rozwoju dziecka, dlatego wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny. Model Disney Baby jest w pełni antyalergiczny i prozdrowotny. Posiada on strukturę otwartą z kanalikami wentylacyjnymi, dzięki czemu występuje cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca, co jest szczególnie ważne w przypadku noworodków.

Materac Hevea Disney Baby lateksowy

 

Materac Disney Baby od marki Hevea posiada pokrowiec zewnętrzny, na którym znajdują się oryginalne wzory Disney, udostępnione przez The Walt Disney Company, dzięki czemu prezentuje się niezwykle atrakcyjnie od strony wizualnej. Pokrowiec ten wykonano z dzianiny pikowanej owatą i jest rozpinany, dzięki czemu można go prać w temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza. Po trzech stronach pokrowca wykonanego w 100 procentach z bawełny typu interlock, która posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka, znajdują się taśmy suwakowe.

Pokrowiec materaca Disney Baby Hevea

Lateks, z którego wykonano wkład materaca, posiada na swoim koncie certyfikat Euro-Latex oraz status Wyrobu Medycznego. Co istotne, uzyskał on również oznaczenie CE i Atest Higieniczny PZH.

Wymiary elementów zestawu:

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Baby wymiary

Wymiary:

  • długość: 130 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 9 cm

Waga: 6 kg

Twardość: H2 (średnio twardy)

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: łóżeczka szczebelkowe niemowlęce, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe.

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy
Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy od 2 roku życia
Waga [kg] 6

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami. 

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x