Materac kieszeniowo-piankowy - Janpol Klio 160x200cm

(kod: 20742) Janpol
747 zł

Produkt niedostępny

kod: 20742

Opis produktu

Materac kieszeniowo-piankowy - Janpol Klio 160x200cm to idealny wybór do wyposażenia podwójnego łóżka sypialnianego. Jest to gwarancja komfortowego i zdrowego wypoczynku.

Logo-Janpol

Marka Janpol to jeden z liderów na polskim rynku materacy. 25 letnie doświadczenie na rynku w sprzedaży oraz produkcji materacy czyni markę  przodującą na naszym rynku. Szeroka gama różnego typu wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Janpol posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Jest to materac dwustronny, kieszeniowo-piankowy. Wewnątrz materaca kieszeniowego-piankowego - Janpol Klio 160x200cm znajdują się sprężyny w gęstości ok. 260/m2. To dzięki nim materac stanowi idealne podparcie dla naszego kręgosłupa, a także dla całego ciała. Pianka o grubości 2 cm oraz gęstości 25/m3 została użyta do zabezpieczenia sprężyn. To m.in. dzięki piance materac jest tak wygodny i zapewnia zdrowy wypoczynek.

Janpol Klio cechy

Do wykonania pokrowca skorzystano z wysokiej jakości tkaniny żakardowej. Materac kieszeniowo-piankowy - Janpol Klio jest materacem uniwersalnym, a dzięki temu że jest dwustronny, obie strony są użytkowe i wydłużona zostaje jego żywotność

Dodatkowym atutem materaca Klio jest to, że wyposażono go w wentylator oraz uchwyt. Co więcej jest właściwości doceniono przyznając mu Certyfikat Oeko - Tex 100, świadczy on o jego solidności i najwyższej jakości wykonania. Jest to także materac rehabilitacyjny.

Materac Janpol Klio dostępny jest także w innych pokrowcach (za dopłatą), wymiarach oraz twardości - w razie pytań zapraszamy do kontaktu - [email protected]

Opis dostępnych pokrowców: POBIERZ

Wymiary elementów zestawu:

Materac Klio 160x200 wymiary

Wymiary:

  • długość: 200 cm
  • szerokość: 160 cm
  • wysokość: 17 cm

Waga: ok 17 kg

Twardość: materac średnio  twardy

Grupa wiekowa: bez ograniczeń

Materac rehabilitacyjny.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją producenta na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×