Materac kieszeniowy dwustronny - Janpol Andromeda H3 160x200cm

(kod: 20484) Janpol
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 20484

Opis produktu

Materac kieszeniowy Andromeda H3 to komfortowy materac sypialniany gwarantujący dobry i zdrowy wypoczynek. Zapewnia komfortowy sen oraz zdrowie naszego ciała. Rozmiar 160x200cm doskonale pasuje do uniwersalnych łóżek sypialnianych.

Logo-Janpol

Marka Janpol to jeden z liderów na polskim rynku materacy. 25 letnie doświadczenie na rynku w sprzedaży oraz produkcji materacy czyni markę  przodującą na naszym rynku. Szeroka gama różnego typu wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Janpol posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Andromeda H3 w rozmiarze 160 x 200 cm to materac dwustronny, typu multipocket  z warstwą lateksową. Wkład materaca typu multipocket posiadaja budowę zbliżoną do wkładu materacy kieszeniowych, jednak różnią się rozłożeniem sprężyn - jest to ok. 500 sprężyn/m2. Zapewnia to optymalne dopasowanie do ciała oraz mocną konstrukcje materaca. Sprężyny obłożone są warstwą lateksową o grubości 2cm oraz gęstości 65 kg/m3. Zastosowany lateks cechuje się wysoką elastycznością oraz nie odkształca się. Dodatkowo, lateks nie wchłania kurzu oraz alergenów.

Janpol Andromeda H3 cechy

Pokrowiec w jakim oferowany jest model Andromeda H3 160 x 200 cm to uniwersalny  pokrowiec typu zima / lato wykonany z tkaniny żakardowej. Jest on obustronnie pikowany – z jednej strony bawełną (strona letnia) zaś z drugiej wełną owczą (strona zimowa), która zatrzymuje ciepło wytwarzane przez organizm, dzięki czemu doskonale sprawdza się w okresie zimowym. Dodatkowo, wełna owcza posiada właściwości przejmowania wilgoci oraz oddawania jej do otoczenia co doskonale sprawdza się przy nadmiernej potliwości.

Tkanina, która wykorzystana została do pokrycia materaca posiada Certyfikat Oeko - Tex 100 gwarantujący najwyższą jakość oraz solidność wykonania. Materac posiada wentylator oraz uchwyt. Model Andromeda H3 160 x 200 cm to materac rehabilitacyjny

Materac Janpol Andromeda dostępny jest także w innych pokrowcach (za dopłatą), wymiarach oraz twardości - w razie pytań zapraszamy do kontaktu - [email protected]

Opis dostępnych pokrowców: POBIERZ

Wymiary elementów zestawu:

Materac Andromeda 160x200 wymiary

Wymiary:

  • długość: 200 cm
  • szerokość: 160 cm
  • wysokość: 18,5 cm

Waga: ok 37 kg

Twardość: H3 (twardy), materac dla osób o wadze powyżej 80kg.

Grupa wiekowa: bez ograniczeń

Materac rehabilitacyjny.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją producenta na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×