Materac kieszeniowy dwustronny z kokosem - Janpol Erebu 90x200

(kod: 20862) Janpol
902 zł

Produkt niedostępny

kod: 20862

Opis produktu

Materac kieszeniowy dwustronny Janpol Erebu to doskonały wybór, jego rozmiar 90 x 200 cm pasuje do większości łóżek pojedynczych. Jest to komfortowa propozycja, materac Erebu obłożony został specjalna płytą kokosową.

Logo-Janpol

Marka Janpol to jeden z liderów na polskim rynku materacy. 25 letnie doświadczenie na rynku w sprzedaży oraz produkcji materacy czyni markę  przodującą na naszym rynku. Szeroka gama różnego typu wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Janpol posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Jest to materac dwustronny, a jego wielką zaletą jest to że posiada warstwy z płyty kokosowej. Doskonale dopasowuje się on do naszego ciała i stanowi idealne podparcie, dzięki temu że sprężyny rozmieszczono w gęstości ok. 260/m2. Materac zapewnia perfekcyjną cyrkulację powietrza w jego wnętrzu. Udało się to uzyskać dzięki temu, że sprężyny obłożono warstwą z płyty kokosowej o grubości 2 cm oraz końskim włosiem. Dodatkową zaletą zastosowania warstwy kokosowej jest to, że posiada ona właściwości antyalergiczne, a także usztywniające. Natomiast bakterie oraz alergeny powstrzymywane są dzięki zastosowaniu końskiego włosia.

Janpol Erebu cechy

Do pokrycia materaca kieszeniowego dwustronnego z kokosem użyto tkaniny żakardowej. Jest to uniwersalny pokrowiec na cały rok, dzięki temu że pikowanie jest obustronne. Z jednej strony znajduje się bawełna, jest to tzw. strona letnia. Po stronie zimowej znajduje się wełna owcza, której właściwości zatrzymują ciepło wytwarzane przez człowieka. Dla osób cierpiących na nadmierną potliwość jest to doskonałe rozwiązanie ze względu na to, że wełna owcza przejmuje wilgoć i oddaje je do otoczenia.

Materac kieszeniowy dwustronny z kokosem - Janpol Erebu 90x200 to materac rehabilitacyjny, wyposażony jest w wentylator oraz specjalny uchwyt. Poza tym tkanina wykorzystana do pokrycia uzyskała Certyfikat Oeko - Tex 100 co świadczy o najwyższej jakości oraz solidności.

 

Materac Janpol Erebu dostępny jest także w innych pokrowcach (za dopłatą), wymiarach oraz twardości - w razie pytań zapraszamy do kontaktu - [email protected]

Opis dostępnych pokrowców: POBIERZ

Wymiary elementów zestawu:

Materac Erebu 90x200 wymiary

Wymiary:

  • długość: 200 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 17,5 cm

Waga: ok 42 kg

Twardość: materac twardy

Grupa wiekowa: bez ograniczeń

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją producenta na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×