Materac kieszeniowy - Janpol Afrodyta 140x200cm

(kod: 20500) Janpol
1 482 zł

Produkt niedostępny

kod: 20500

Opis produktu

Materac kieszeniowy z warstwą lateksową Afrodyta to wygodny materac sypialniany gwarantujący komfortowy i zdrowy wypoczynek. Zapewnia komfortowy sen oraz zdrowie naszego ciała. Rozmiar 140x200cm doskonale pasuje do uniwersalnych łóżek sypialnianych.

Logo-Janpol

Marka Janpol to jeden z liderów na polskim rynku materacy. 25 letnie doświadczenie na rynku w sprzedaży oraz produkcji materacy czyni markę  przodującą na naszym rynku. Szeroka gama różnego typu wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Janpol posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Model Afrodyta to dwustronny, kieszeniowy materac średnio twardy. Materac posiada 7 stref twardości - dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia podpora dla kręgosłupa na całej jego długości. Wkład materaca Afrodyta to sprężyny rozmieszczone w gęstości ok 260/m2, które zapewniają doskonałe podparcie oraz dopasowanie do całego ciała podczas spoczynku. Sprężyny obłożone są warstwą z pianki o grubości 2cm o gęstości T 25/m2 oraz warstwą lateksową o grubości 2cm oraz gęstości 65kg/m2. Dodatkowo, lateks nie wchłania kurzu oraz zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca. Takie materiały zapewniają odpowiednie podparcie dla kręgosłupa na całej jego długości a także zapewniają idealne dopasowanie do ciała podczas snu.

Janpol Afrodyta cechy

Pokrowiec podstawowy, w jakim oferowany jest materac Afrodyta to pokrowiec typu zima / lato wykonany z tkaniny żakardowej. Jest on obustronnie pikowany – z jednej strony bawełną (strona letnia) zaś z drugiej wełną owczą (strona zimowa), która zatrzymuje ciepło wytwarzane przez organizm, dzięki czemu doskonale sprawdza się w okresie zimowym. Dodatkowo, wełna owcza posiada właściwości przejmowania wilgoci oraz oddawania jej do otoczenia co doskonale sprawdza się przy nadmiernej potliwości.

Tkanina, która wykorzystana została do pokrycia materaca posiada Certyfikat Oeko - Tex 100 gwarantujący najwyższą jakość oraz solidność wykonania. Materac posiada wentylator oraz uchwyt. Model Afrodyta 140 x 200 cm to materac rehabilitacyjny

Materac Janpol Afrodyta dostępny jest także w innych pokrowcach (za dopłatą), wymiarach oraz twardości - w razie pytań zapraszamy do kontaktu - [email protected]

Opis dostępnych pokrowców: POBIERZ

Wymiary elementów zestawu:

Materac Afrodyta 140x200 wymiary

Wymiary:

  • długość: 200 cm
  • szerokość: 140 cm
  • wysokość: 22,5 cm

Waga: ok 37 kg

Twardość: średnio twardy

Grupa wiekowa: bez ograniczeń

Materac rehabilitacyjny.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją producenta na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×