Materac kieszeniowy - Janpol Odys 160x200cm

(kod: 08594) Janpol
2 762 zł

Produkt niedostępny

kod: 08594

Opis produktu

Najważniejszym elementem każdego łóżka jest materac, na którym śpimy. To od niego w dużej mierze zależy czy wypoczynek podczas snu jest w pełni zdrowy i regenerujący. Warto zdecydować się na materac wysokiej jakości. Dwustronny kieszeniowy materac Odys 160 x 200 cm to produkt trwały, solidny i dopasowujący się do naszego ciała.

Logo-Janpol

Marka Janpol to jeden z liderów na polskim rynku materacy. 25 letnie doświadczenie na rynku w sprzedaży oraz produkcji materacy czyni markę  przodującą na naszym rynku. Szeroka gama różnego typu wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Janpol posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

W celu uzyskania optymalnych warunków podczas snu materac Odys 160 x 200cm wyposażono w wypełnienietypu multipocket - 500 sprężyn/m2 - z 7 strefami twardości. Taka technologia wspomaga dopasowanie się materaca do optymalnego dostosowywania się do naszego ciała.  Jest to typ materaca średnio-twardego, który wewnątrz ma wkład ze sprężyn oraz płyty lateksowe o grubości 4cm, które zapobiegają rozwojowi bakterii. Tego typu wypełnienie gwarantuje wentylacje na powierzchni całego materaca.

Janpol Odys cechy

Pokrowiec podstawowy, w jakim oferowany jest materac Odys to pokrowiec bamboo. W tkaninie zastosowano naturalne włókna bambusa, dzięki czemu posiada właściwości antybakteryjne. Tego typu pokrowiec jest ekologiczny, posiada wysoką higroskopijność oraz przepuszczalność powietrza. Wpływa korzystnie na cyrkulację krwi w organiźmie.

Tkanina, która wykorzystana została do pokrycia materaca posiada Certyfikat Oeko - Tex 100 gwarantujący najwyższą jakość oraz solidność wykonania. Materac posiada wentylator oraz uchwyt.

Materac Janpol Odys dostępny jest także w innych pokrowcach, wymiarach oraz twardości - w razie pytań zapraszamy do kontaktu - [email protected]

Opis dostępnych pokrowców: POBIERZ

Wymiary elementów zestawu:

Materac Odys 160x200 wymiary

Wymiary:

  • długość: 200 cm
  • szerokość: 160 cm
  • wysokość: 21 cm

Waga: ok 44 kg

Twardość: H2 (średnio twardy), dwustronny

Grupa wiekowa: bez ograniczeń

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją producenta na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×