Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby 120x60 cm

(kod: 19687) Hevea
351 zł 329 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy lub (i) kokosowy
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 2

Opis produktu

W pełni bezpieczny i prozdrowotny materac lateksowy od firmy Hevea - Disney Baby lateksowo-kokosowy w rozmiarze 120 x 60 cm to produkt dedykowany najmłodszym dzieciom, już od pierwszych dni ich życia. Będzie on idealnym elementem wyposażenia łóżeczek i pozwoli na zdrowy, prawidłowy i komfortowy sen, który jest niezwykle ważnym elementem prawidłowego rozwoju dziecka.

Materace Hevea

Marka Hevea to Polski producent materacy znany na krajowym rynku.  W ofercie marki znajdziemy zarówno materace dla niemowląt, dzieci a także materace sypialniane. Szeroka gama typów wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Hevea posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac Hevea Disney Baby lateksowo-kokosowy

Model Hevea Disney Baby lateksowo-kokosowy to materac dwustronny rozwojowy przeznaczony dla niemowląt i dzieci. Materac wykonany jest z lateksu o grubości 5cm co gwarantuje elastyczne podprarcie dla ciała. Warstwa kokosowa lateksowana o grubości 2cm to twarda powierzchnia zalecana już od pierwszych dni po urodzeniu. Zmiana stron zalecana jest po ok. 9 miesiącach. Materac posiada otwartą strukturę z kanalikami wentylacyjnymi, co zapewnia stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca niezwykle ważną dla noworodków. Produkt posiada Pozytywną Opinię IMID.

Materac Hevea Disney Baby w rozmiarze 120 x 60 cm to materac dwustronny, rozwojowy, lateksowo-kokosowy przeznaczony dla dzieci w przedziale wiekowym od 0 do 24 miesiąca życia lub takich, których masa ciała nie przekracza 40 kg. Wykonany jest on z lateksu o grubości 5 cm, który gwarantuje elastyczne podparcie dla ciała. Warstwa kokosowa lateksowana ma natomiast grubość 2 cm i jest twarda powierzchnią, z której powinny korzystać dzieci już od pierwszych dni po urodzeniu. Po dziewięciu miesiącach należy odwrócić materac na stronę mniej twardą, która będzie lepsza dla nieco starszych dzieci. Materac ma otwartą strukturę z kanalikami wentylacyjnymi, które zapewniają stałą cyrkulację powietrza, co jest szczególnie ważne w przypadku noworodków.

Pokrowiec materaca Disney Baby Hevea

Materac Hevea Disney Baby posiada pokrowiec zewnętrzny i oryginalne, geometryczne wzory Disney udostępnione przez The Walt Disney Company, które bardzo dobrze prezentują się od strony wizualnej. Wykonany jest on z dzianiny pikowanej owatą i jest rozpinany, dzięki czemu łatwo można go prać, co gwarantuje zachowanie odpowiedniej czystości i higieny. Pokrowiec składa się w 100 procentach z bawełny typu interlock, która ma na swoim koncie certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Zaleca się prać go w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

Cechy materaca Disney Baby Hevea

Lateks wykorzystany do produkcji tego materaca uzyskał status Wyrobu Medycznego oraz oznaczenie CE. Posiada również certyfikat Euro-Latex oraz Atest Higieniczny PZH, co świadczy o jego najwyższej jakości.

Wymiary elementów zestawu:

 

Wymiary:

  • długość: 120 cm
  • szerokość: 60 cm
  • wysokość: 9 cm

Waga: 2 kg

Twardość: H2 (średnio twardy)

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: łóżeczka szczebelkowe niemowlęce, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. 

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy lub (i) kokosowy
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 60
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 2

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami. 

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x