Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby 130x70 cm

(kod: 20865) Hevea
405 zł 379 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy lub (i) kokosowy
Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 6

Opis produktu

Materac kokosowo-lateksowy Hevea Disney Baby w rozmiarze 130 x 70 cm to materac przeznaczony dla najmłodszych dzieci, nawet w pierwszych dniach ich życia. Będzie on idealnym elementem wyposażenia łóżeczek szczebelkowych i turystycznych dla maluchów w przedziale wiekowym do dwóch lat. Model ten jest w pełni bezpieczny i zdrowy, dzięki czemu zapewnia prawidłowy i komfortowy sen.

Materace Hevea

Marka Hevea to Polski producent materacy znany na krajowym rynku.  W ofercie marki znajdziemy zarówno materace dla niemowląt, dzieci a także materace sypialniane. Szeroka gama typów wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Hevea posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac Hevea Disney Baby lateksowo-kokosowy

Model Hevea Disney Baby w rozmiarze 130 x 70 cm to materac lateksowo-kokosowy, dwustronny i rozwojowy dedykowany niemowlętom i dzieciom. Wykonany jest on z lateksu o grubości 5 cm, który zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i zachowanie prawidłowej pozycji ciała podczas snu. Warstwa kokosowa lateksowana ma grubość 2 cm i umieszczona jest z jednej strony materaca, gdzie tworzy twardą powierzchnię przeznaczoną dla dzieci w pierwszych dniach życia. Kiedy dziecko skończy dziewiąty miesiąc należy zmienić stronę materaca na lateksową, która jest bardziej miękka.

Materac ten posiada kanaliki wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, co jest szczególnie przyjaznym rozwiązaniem w przypadku noworodków. Produkt ten posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Pokrowiec materaca Disney Baby Hevea

Pokrowiec zewnętrzny materaca posiada oryginalne wzory geometryczne Disney, które zostały udostępnione przez The Walt Disney Company. Dzięki temu produkt ten prezentuje się również bardzo atrakcyjnie od strony wizualnej. Wykonany jest on z dzianiny pikowanej owatą (100 procent bawełna typu interlock), która posiada certyfikat Bezpieczny dla dziecka. Jest rozpinany, dzięki czemu łatwo zdejmuje się go na czas prania, które pozwala zachować odpowiednią czystość i higienę. Pokrowiec można prać w temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza. Posiada on z trzech stron taśmą suwakową.

Cechy materaca Disney Baby Hevea

Lateks, z którego wykonano materac Hevea dedykowany najmłodszym dzieciom, których waga ciała nie przekracza 40 kg, posiada prestiżowy certyfikat Euro-Latex i oznaczenie CE, a także status Wyrobu Medycznego i Atest Higieniczny PZH.

Wymiary elementów zestawu:

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Baby wymiary

Wymiary:

  • długość: 130 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 9 cm

Waga: 6 kg

Twardość: H2 (średnio twardy)

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: łóżeczka szczebelkowe niemowlęce, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. 

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy lub (i) kokosowy
Długość [cm] 130
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 6

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami. 

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x