Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Gotowe pomysły na prezent z szybką dostawą - Sprawdź >>

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby 140x70 cm

(kod: 20866) Hevea
405 zł 379 zł + dostawa 25 zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy lub (i) kokosowy
Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 8

Opis produktu

Materac lateksowo-kokosowy Hevea Disney Baby w rozmiarze 140 x 70 cm to materac przeznaczonych dla najmłodszych dzieci (od 0 do 24 miesiąca życia), z którego mogą korzystać noworodki już od pierwszych swoich dni. Jest to model w pełni bezpieczny i zdrowy, który będzie stanowił idealne wypełnienie łóżeczek szczebelkowych i turystycznych. Zapewni on maluchom komfortowy i prawidłowy sen, z odpowiednim podparciem dla kręgosłupa, co jest niezwykle istotne na pierwszych etapach rozwoju.

Materace Hevea

Marka Hevea to Polski producent materacy znany na krajowym rynku.  W ofercie marki znajdziemy zarówno materace dla niemowląt, dzieci a także materace sypialniane. Szeroka gama typów wypełnienia materaca pozwoli dobrać model odpowiedni dla naszych wymagań oraz upodobań. Wszystkie produkty marki Hevea posiadają certyfikaty jakości co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materac Hevea Disney Baby lateksowo-kokosowy

Model Hevea Disney Baby lateksowo-kokosowy jest materacem rozwojowy i dwustronnym, przeznaczonym dla niemowląt i dzieci, których masa ciała nie przekracza 40 kg. Wykonany jest on z lateksu o grubości 5 cm, który gwarantuje elastyczne podparcie dla ciała podczas snu. Warstwa kokosowa lateksowana ma grubość 2 cm i tworzy twardą powierzchnię, która szczególnie zalecana jest dzieciom w pierwszych dniach życia aż do ukończenia 9 miesiąca. Po tym czasie materac należy przekręcić na drugą stronę, która jest bardziej miękka i elastyczna i będzie idealna dla nieco starszych dzieci. Wkład materaca posiada kanaliki wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co jest szczególnie ważne dla noworodków. Model ten cieszy się pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka.

Pokrowiec materaca Disney Baby Hevea

Materac posiada pokrowiec zewnętrzny wykonany z dzianiny pikowanej owatą (100 procent bawełna typu interlock, Certyfikat Bezpieczny dla dziecka). Materiał ten można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, co pozwala zachować czystość i higienę. Jest on rozpinany i posiada taśmę suwakową z trzech stron. Co istotne, zdobią go oryginalne wzory Disney, udostępnione przez The Walt Disney Company, które bardzo dobrze prezentują się od strony wizualnej.

Cechy materaca Disney Baby Hevea

Lateks, który wykorzystano do produkcji materaca posiada certyfikat Euro-Latex, który świadczy o jego najwyższej jakości. Obok tego charakteryzuje go również oznaczenie CE, status Wyrobu Medycznego oraz Atest Higieniczny PZH.

Wymiary elementów zestawu:

Materac wysokoelastyczny Hevea Disney Baby wymiary

Wymiary:

  • długość: 140 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość: 9 cm

Waga: 8 kg

Twardość: H2 (średnio twardy)

Grupa wiekowa: od 0 do 2 lat

Zastosowanie: łóżeczka szczebelkowe niemowlęce, waga dziecka do 40 kg, wiek bez ograniczenia.

Uwagi: materac dwustronny, dwie strony użytkowe. 

Kluczowe parametry:

Rodzaj materaca lateksowy lub (i) kokosowy
Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 9
Twardość H2 (średnio twardy)
Przedział wiekowy 0-2 lata
Waga [kg] 8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami. 

Gwarancja:

Materac objęty jest 2 letnią gwarancją producenta oraz 5-cio letnią gwarancją na wkład materaca.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x